Як пом'якшити воду.

Роль води в житті кожної сучасної людини складно перебільшити. Від її якості залежить наше здоров'я, самопочуття і зовнішній вигляд. Чим більше солей жорсткості у воді, тим більше шкідливий вплив цих сполук на наш організм. Так як все-таки зробити воду м'якше і корисніше?
Вам знадобиться
  • Чайник
  • Сода
  • Мигдальні висівки
  • Сік
  • Фільтр
Інструкція
1
Один із способів пом'якшення води - це кип'ятіння. Для цього потрібно налити воду в чайник, прокип'ятити протягом 45 хвилин, а потім відстояти протягом декількох годин до випадання осаду. Правда, цим способомвода не очищається від сполук заліза, кальцію і магнію.
2
Наступний спосіб пом'якшення - за допомогою лугів. Наприклад бура, питна сода, нашатирний спірт.Доступнее і найбезпечніше в даному випадку є питна сода. Дозування пом'якшення води содою - 1 чайна ложка на 1 склянку води.
3
Спосіб, схожий на попередній - перемішування мигдальних висівок. Це теж пом'якшує воду. Для цього потрібно змішати 1 склянку води і столову ложку мигдальних висівок і настояти.
4
Також воду можна пом'якшувати різними соками овочів і фруктів. Цей розчин не тільки пом'якшує воду, а й тонізує наш організм, завдяки вмісту в ньому вітамінів і мікроелементів. Але потрібно бути обережним, при довготривалому вживанні соковмісних рідин можливі алергічні реакції. Тому потрібно ретельно слідкувати за самопочуттям.
5
Якщо ж вода настільки жорстка, що пом'якшити її не виходить ні одним з перерахованих вище способів, то в цьому випадку може виручити установка спеціального фільтру для води. Марку і модель фільтра найкраще підібрати в спеціалізованих магазинах.
Корисна порада
При підборі фільтра для пом'якшення води краще попередньо провести лабораторний аналіз вашої води.