Як відкрити задню кришку годин. Як зняти кришку з Касіо жіночі.

Наручний годинник - це механізм, що носиться на зап'ясті лівої чи правої руки, службовець для визначення часу і вимірювання проміжків часу. Найпоширеніші типи годин: механічні, кварцові, електронні. У наш час наручний годинник стали також предметом розкоші і статусу, що визначає соціальний стан власника в суспільстві. Перший наручний годинник з'явилися у Франції в 1809 році, їх серійне виробництво почалося тільки в 1880году в Швейцарії.
Вам знадобиться
  • Для відкривання кришки годин вам знадобиться:
  • - гострий ніж;
  • - маленька викрутка;
  • - ватний тампон;
  • - одеколон або спирт.
Інструкція
1
Для того щоб зняти задню кришку годин уважно огляньте їх задню частину. Для точного огляду застосуєте збільшувальне скло. Кришка може бути прикручена до годинника кільцем з різьбленням, на кілька маленьких болтиков, викручуватися цілком або просто замикатися. Покладіть годинник на стіл, підклавши м'яку тканину, склом вниз. Візьміть ватний тампон, змочіть його одеколоном або спиртом. Ретельно протріть місце стиковки кришки і корпусу годин. Там, як правило, накопичується багато бруду і жиру від нашої шкіри. Після основної промивки, протріть кришку і весь корпус годин чистим тампоном.
2
Для того щоб відкрити кришку, утримувану кільцем з різьбленням, знайдіть на ньому поглиблення за які можна зачепитися. Таких заглиблень може бути від 4 до кількох. Зачепите викруткою за поглиблення і спробуйте обертати кільце проти годинникової стрілки. Якщо кільце зрушила з місця, продовжуйте його відкручувати викруткою, потім вже руками. Звільнивши кришку від запірного кільця, знайдіть виступаючий язичок у кришки, зазвичай він заправлений в місце, де знаходиться ручка механізму переведення стрілок. Підчепити його викруткою, кришка відкриється. Кришку, викручують цілком, відкручують також, як кільце. На такій кришці теж є поглиблення для відкручування.
3
Якщо у вас кришка на болтиках, візьміть викрутку і спробуйте відкручувати болтики. Якщо у них рісочкі для викрутки дуже малі, то можна взяти канцелярський ніж з гострим наконечником і відкрутити болтики. Їх треба відвертати не по колу, а по черзі, викручуючи наступний, розташований навпроти попереднього. Під кришкою у годинника, якщо вони пилевлагонепроніцаемие, лежить пластмасове кільце ущільнювача. Болтики акуратно складіть в яку-небудь маленьку тарілочку, туди ж покладіть кришку і кільце ущільнювача.
4
защелкивается кришку відкрийте, взявши гострий ніж. Знайдіть у такої кришки невелике заглиблення на краю, воно ніби вмінается всередину кришки. Просуньте туди акуратно ніж, піддіньте кришку, вона легко відкриється.
Зверніть увагу
Все робіть дуже обережно, не пошкодите механізм годинника.
Корисна порада
При покупці годинників зверніть увагу на те, яка задня кришка, для того щоб потім знати, як її відкрити при заміні батарейок.