Як відновити ящик на Рамблері. Як зайти на пошту якщо забув пароль і питання rambler.

Якщо ви не пам'ятаєте ні свій e-mail, ні пароль до нього, то зверніться в службу підтримки Рамблер. В цьому випадку відновлення можливо тільки в разі достовірних і повних даних, зазначених вами при реєстрації.
Вам знадобиться
  • - e-mail на Рамблере
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку сервісу mail.rambler.ru. Якщо ви забули пароль від поштової скриньки, то натисніть на посилання під входом в пошту «Забули пароль?». Якщо ж ви не пам'ятаєте й ім'я поштової скриньки, то відправте запит в службу підтримки Рамблер.
2
Введіть вашу поштову скриньку Рамблер в зазначений рядок. Підтвердіть, що ви не робот, ввівши код безпеки - символи на картинці. Регістр в цьому випадку не має значення. Обов'язково перевірте розкладку клавіатури.
3
Дайте відповідь на секретне питання. Під час реєстрації поштової скриньки, ви вказували секретне питання і відповідь на нього. Напружте свою пам'ять і дайте відповідь на нього. Якщо ж висвітився не ваш питання, то, швидше за все, ви неправильно вказали ім'я поштової скриньки. В цьому випадку поверніться на один пункт назад. Після цього введіть код безпеки, який підтверджує, що ви людина.
4
Придумайте і введіть два рази новий пароль до поштової скриньки. Не вибирайте прості паролі. Пароль повинен складатися як мінімум з 6 символом і складатися з латинських букв і цифр. Обов'язково зверніть увагу на мову розкладки клавіатури. Також запам'ятайте, включений або вимкнений у вас Caps Lock. Не вибирайте пароль, який узгоджується з вашим ім'ям, ім'ям поштової скриньки або вашою датою народження.
5
Проведіть авторизацію нового пароля для вашої поштової скриньки. Для цього введіть в форму входу ім'я поштової скриньки і новий пароль до нього. У разі, якщо ви довгий час не користувалися даними поштовою адресою, система Рамблер повідомить вас про його блокування. Для того, щоб розблокувати поштову скриньку необхідно заново ввести новий пароль до поштової скриньки.
6
Зв'яжіться зі службою підтримки Рамблер mailsupport@rambler-co.ru, якщо на якомусь пункті у вас виникли труднощі. Попередньо приготуйте інформацію про поштовому ящику, яку пам'ятаєте, серед яких, дата реєстрації, зазначені особисті дані, ваш ip-адреса, остання дата заходу на пошту, кількість листів, орієнтовне ім'я пошти та пароль.
Корисна порада
Якщо ви не пам'ятаєте ні свій e-mail, ні пароль до нього, то зверніться в службу підтримки Рамблер. В цьому випадку відновлення можливо тільки в разі достовірних і повних даних, зазначених вами при реєстрації.