Як відзначити всіх друзів в групі.

На сьогоднішній день сайт «Вконтакте» став дуже популярною соціальною мережею. Люди постійно знаходять старих товаришів і знайомляться з новими. У особливо товариських кількість друзів може сягати 100, 200, а часом і 1000. У багатьох виникає питання, як управляти такою кількістю друзів, як їх всіх відзначати на відео, додавати в групу. Для цього потрібно знати лише прості скрипти, які заощадять ваш час.
Інструкція
1
Перейдіть в потрібну групу. Щоб запросити до неї всіх своїх друзів, натисніть кнопку «Запросити друзів». З'явиться список ваших друзів. Нічого не натискаючи і нікого не виділяючи, пропишіть або скопіюйте в адресний рядок браузера наступний скрипт: javascript: function addall () {var butt_all = '[ДОДАТИ ВСІХ VKHELP]'; j = 0; var div_s = document.getElementsByTagName ("div"); for (var i = 0; i
2
Перейдіть в розділ «Зустрічі», створіть свою нову зустріч, яка буде присвячена якійсь темі. Для того щоб запросити на неї всіх своїх друзів, необхідно натиснути на кнопку «Запросити». З'явиться список ваших друзів. Після цього пропишіть або вставте в адресний рядок браузера наступний скрипт: javascript: for (var i = 0; i <5000; i ++) document.inviteFriends.elements [i] .checked = true; Деякі друзі зі списку можуть проживати в інших країнах або бути просто знайомими по ігровому додатку, тому їх найкраще прибрати зі списку запрошених. Для цього приберіть галочки навпроти їхніх імен. Наприкінці підтвердіть відправлення запрошення.
3
Перейдіть на потрібне відео. Для того щоб відзначити на ньому всіх своїх друзів, натисніть «Відзначити друга». Після того, як з'явиться список друзів, скопіюйте або пропишіть в адресному рядку браузера наступний скрипт: javascript: for (blabla = 0; blabla <5000; blabla ++) {var elem = document.getElementById ('f' + blabla); if (elem == null) break; elem.onclick (); } Досить часто відео присвячено якійсь події, зустрічі або інформації, об'єднуючою вас і деяких друзів. У зв'язку з цим не варто відзначати для безпеки всіх друзів, особливо тих, з ким ви знайомі тільки по загальній грі в Вконтакте. Збережіть виконану операцію.