Як визначити своє тотемна тварина. тотемна тварина по даті народження.

Анімалістичні образи широко поширені в самих різних окультних дисциплінах, а також в язичництві, шаманизме та інших стародавніх релігіях. У безлічі релігій тварини шанувалися як втілення богів. Часто вважалося, що в оболонці звіра ховається божество, прабатько соціальної групи, до якої належить людина. Таке тварина вважається тотемною і служить предметом поклоніння, оскільки вважається, що воно - покровитель певної соціальної групи, племені, роду. У людини теж може бути власний тотем, даний йому від народження.
Інструкція
1
Існує чимало способів визначити своє тотемна тварина , образ якого покликаний захищати і допомагати людині. Серед них такі, як: похід в зоопарк з метою надати вибір священного звіра душі, використання різного роду календарів «з анімалістичні ухилом» та інші. Непоганий спосіб з'ясувати свій тотем - довіритися подсознанію.Сядьте зручно в кріслі (краще не лягати, оскільки можна заснути до досягнення результату), поклавши руки на підлокітник, відкинувшись на спинку і закривши очі. Постарайтеся повністю і максимально розслабити всі м'язи. Пройдіться увагою по кожному м'язу, даючи їй команду розслабитися.
2
Зупиніть внутрішній діалог. Для цього існує багато способів. Найкращий - фокусуватися на паузах між вдихом і видихом. Поступово думки затихнуть.
3
Уявіть собі, що йдете по лісі. Потім ви бачите перед собою печеру. Ви крокуєте в це темне отвір, відчуваючи під ногами камінь, вдихаючи вологий ароматне повітря, чуючи дзюрчання струмка і щебет птахів десь зовні.
4
Пройдіть печеру або наскрізь і вийдіть з іншого її боку. Перед вами - відкритий простір. Нехай це буде галявина, поле, вершина скелі, що підпирає небо. Відчуєте все те, що відчуваєте, залишаючись наодинці з природою: захват, умиротворення, єднання.
5
Дозвольте собі побачити свою тотемну тварина . Нехай воно з'явиться перед вашим внутрішнім поглядом. Спостерігайте за ним, намагаючись відчути все, що від нього ісходіт.Разрешіте звірові чи птиці заговорити з вами. Не старайтесь під час першого ж «побачення» торкнутися тваринного, помацати, приголубити його. Надалі, коли ви подружитеся, у вас ще буде можливість познайомитися з ним ближче.
6
Після того, як знайомство відбулося, і між вами встановилася симпатія, подякуйте свою тотемну тварина за те, що відгукнулося на ваш заклик. Поверніться і йдіть назад в пещеру.Вновь пройдіть її наскрізь, повернувшись в точці початку подорожі в свій внутрішній простір. Зробіть декілька глибоких вдихів і видихів, кілька обертань ступнями і кистями рук. Відкрийте очі.
Колись дуже давно стародавні племена слов'ян, африканців, індіанців, чукчів та інших народностей вірили в існування якихось богів-тварин, керуючих ними. Саме ця віра змушувала древніх людей поклонятися своєму власному тотему.
Інструкція
1
Здавна люди потребували якоїсь вірі, в релігії і в захисті вищих сил. Різні племена приручали і експлуатували якесь своє тварина, яке вони згодом тотемізіровалі. Тотемна тварина була для них об'єктом порятунку. Вони вірили, що воно допомагає їм у землеробстві, на полюванні, посилає їм сприятливу погоду, забезпечує надійний захист від хижаків і чужинців. Появі тотемних тварин сприяли і аномалістіческій зразки, яких дотримувалося стародавнє вірування.
2
Будь-яке тотемна тварина вважалося якоюсь божественною сутністю, призначеної тій або іншій людині згори. За тотемна тварина можна було визначити характер людини, її ставлення до оточуючих і т.д. Люди, що поклоняються певному звірові, не мали права поміняти свій тотем. В даний час існує один єдиний календар тотемів, який дозволяє сучасній людині співвіднести себе з тим чи іншим тваринам. Слід розглянути цих тварин більш докладно.
3
Темний Лось є тотемом людини-одинака, який страждає від постійного нерозуміння. Цікаво, що чим більше ця людина буде в собі сумніватися, тим більше користі він принесе всьому світу. Жалячий Шершень уособлює цілеспрямованого і активної людини. Його інтуїція і лідерські якості принесуть йому в житті успіх. До речі, люди, що поклоняються тотему жалючу Шершня, є досить уїдливими і слизькими особистостями. Вогняна Білка є найбільш самостійним тотемним тваринам. Люди, що поклоняються цього тотему, звикли розраховувати тільки на себе. Вони беруть від життя все необхідне.
4
причаївся Лют властивий тим людям, які можуть проявити себе раптово і в різкій формі. Перлова Щука є тотемом тих людей, з яких виходять відмінні гуру або сенсеи. Справа в тому, що саме цей тотем має тісний зв'язок з предками і всім родом. Люди, що поклоняються Перлової Щуку, є спокійними і впевненими в собі особистостями. Консервативним тотемним тваринам вважається Бородата Жаба. Такі люди ніколи не стануть прагнути до чогось нового, оскільки їх влаштовує поточний стан справ. Крім того, таку людину практично неможливо вивести з себе.
5
Загадковим твариною є Білий Філін. Люди, що поклоняються цього тотему, володіють тими чи іншими здібностями, невластивими звичайній людині. Ті, хто поклоняється Дикому Вепра, є безстрашними мисливцями завжди готовими до бою. З такими людьми не страшно і піти в розвідку. Філософський склад розуму властивий тим, хто поклоняється шиплячих Вужеві. Ці люди наполегливі і можуть брати своїм розумом практично будь інтелектуальні вершини. Шиплячий Уж розважливий, небагатослівний, а іноді і беззахисний.
6
Згорнувся Їжак - це постійний і вірний своїм принципам тотем. Люди, що поклоняються йому, ніколи не змінюють своїх принципів і є істинними домоседами. Тотем скрадлива Лиса властивий винахідливим інтрігант, які не стануть жити монотонно і розмірено. Люди, що поклоняються тотему Орла, стають геніальними політиками. Вони не визнають багато законів, проте завжди діють по справедливості. Вогнегривий Кінь - тотем справжніх мандрівників. Він ніколи не змусить їх нудьгувати.
7
Суперечливим тотемним тваринам є Тур Золоті Рогу. Цей тотем поєднує в собі добродушність і лють, витривалість і впертість. Такі люди завжди будуть стояти стіною за власні переконання. Емоційним тотемом вважається Кричущий Півень. Для цих людей думка оточуючих є важливіше свого власного. Всі, хто поклоняються цьому тотемному тварині, постійно женуться за славою. Прядущим Тарантул уособлює зберігачів традицій. Спілкування таким людям необхідно, немов повітря.