Як завести дизельну машину в мороз. Як завести машину дизель і автомат при сів акумуляторі.

Географічне розташування нашої країни таке, що зими у нас достатньо суворі. З настанням холодів на вулицях бачиш людей, які намагаються завести свій автомобіль. В основному труднощі відчувають ті автолюбителі, у яких автомобілі з дизельним двигуном. Звичайно, краще якщо машина стоїть в теплому гаражі, але багато власників автомобілів, паркують своїх сталевих коней під відкритому небом. І майже кожен, хто має дизель стикався з проблемою заведення двигуна на морозі .
Вам знадобиться
  • - спеціальні дроти для зовнішнього запуску;
  • - фен;
  • - передпусковий підігрівач;
  • - чайник.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте завести автомобіль стартером. Буває так, що двигун машини відразу не заводиться. Причиною цьому може бути недостатня зарядка акумулятора. У народі кажуть - акумулятор сів. Це свідчить про недостатню підготовку автомобіля до зими. Акумулятори вимагають до себе всесезонного уваги. Зачекавши хвилину, вичавіть педаль газ і повторіть спробу завести автомобіль стартером. Важливо провернути двигун 5-10 оборотів. Цю процедуру повторіть кілька разів з інтервалом в одну хвилину.
2
Якщо машина не завелася можна спробувати запустити двигун зовнішнім запуском. Для цього візьміть другий акумулятор, комплект спеціальних проводів. Дотримуючись полярності при з'єднанні акумуляторів запустіть двигун. З'єднайте товстими проводами свій акумулятор з акумулятором-донором. Витримайте паузу хвилин 5-10 і заводите двигун стартерів. Як тільки машина завелася, почекайте 10-15 хвилин, не знімайте з акумуляторних клем дроти.
3
відбуксируйте автомобіль в тепле приміщення. За кілька годин двигун і масло в системі відігріється. По можливості за цей проміжок часу зарядити акумулятори.
4
Буває так, що двигун не може завестися через невідповідність дизельного палива. Особливо на початку зими часто автолюбителі не поспішають заливати зимове дизпаливо. У такому випадку може допомогти старий метод - відігрівання палива окропом. Обдайте окропом паливні фільтр і бак. Солярка нагріється і двигун заведеться.
5
Купуйте і встановіть на автомобіль підігрівач. Подібний агрегат не дешевий, не в усіх магазинах його можна придбати, але автономні передпускові підігрівачі вирішують питання запуску в морозну погоду. Підігрівач являє собою маленьку опалювальну систему, яка монтується перед паливним фільтром. Щоб нагріти паливо, підігрівнику досить кілька секунд.
6
Стійкість до замерзання палива підвищують антигелі або депрессори. Використовуйте їх для заведення машини в холодний час. Залийте, згідно з доданою інструкцією, флакончик такого речовини і питань до топливопроводу не буде.
7
Якщо в мороз автомобіль не завівся через загустіння палива і масла, а поблизу є джерело електроживлення, може виручити простий побутової фен. З його допомогою можливо відігріти паливний і масляний фільтри. Для цього відкрийте капот машини, увімкніть фен і дуйте на паливний фільтр тонкого очищення палива і паливний насос високого тиску. Якщо паливний фільтр забився парафіновими пластівцями, які утворюються, при замерзанні дизельного палива допоможе тільки нагрівання.
8
Автомобіль - дорога іграшка, але життя дорожче. Тому відігрівати двигун і паливний бак паяльною лампою категорично не рекомендується.
Зверніть увагу
Не використовуйте для заведення дизельного двигуна в мороз трансформатор-випрямляч. Це може привести до поломки автомобіля.
Корисна порада
При підготовці автомобіля до зимових умов, заздалегідь залийте масло, відповідної марки.
Зима - це головний біль для дуже багатьох автовласників. На холоді, автомобіль часто відмовляється заводитися і взагалі не хоче їхати. Перемогти норовливого залізного коня, можна з допомогти деяких прийомів.
Інструкція
1
Чи не заводячи двигун, включите на 10 секунд дальнє світло, або на 1,5 хвилини - ближнє світло для прогріву акумуляторної батареї. Після цього вичавите педаль зчеплення (на машинах з механічною коробкою передачі відключивши всі електроприлади бортової мережі). На машинах з інжектором педалі газу стосуватися не треба. А на автомобілях з карбюратором потрібно використовувати підсмоктування, або без підсосу заводити машину з повністю вичавленої педаллю газу.
2
Включивши запалювання, трохи почекайте для того щоб система почала закачувати бензин і тільки після цього можете заводити двигун автомобіля. Після запуску двигуна відпустіть педаль зчеплення (коробка перемикання передач має бути в нейтральному положенні). В іншому випадку стартеру доведеться окрім двигуна обертати ще й вали і диски в коробці, яка заповнена густим, замерзлим маслом, що призведе до додаткових труднощів.
3
Після трьох спроб запуску двигуна, припиніть спроби і дайте час акумулятору відновитися. Якщо з 9-ї спроби завести автомобіль не вдалося, то слід зарядити акумуляторну батарею. У цьому випадку можна скористатися автомобілем - «донором". За допомогою дротів від автомобіля з зарядженим акумулятором під'єднують їх до клем свого авто, не забуваючи зберегти полярність. Але в цій операції існує певний ризик завдати шкоди електронній системі обох автомобілів. Завжди звертайтеся до інструкції з експлуатації конкретного автомобіля.
4
Автомобіль з механічною коробкою перемикання передач можна завести і за допомогою буксирування. Однак це один з найгірших способів, який можна порадити. При спробі завести автомобіль з буксира найчастіше рвуться зубчасті ремені. Якщо доводиться заводитися з буксира, то чи не розганяйте машину більше 20 км/ч.