Як скласти текст реклами.

Створення реклами - справа творча, цікаве, багатоаспектне, але трудомістка. Недарма Володимир Маяковський, автор давніх, але ефектних і за сьогоднішніми мірками рекламних агіток, називав рекламу «різноманітністю, вигадкою». Будь-яке рекламне послання повинно бути написано жваво, зрозуміло, цікаво і переконливо. Воно повинно бути етичним і правдивим, об'єктивним і конкретним. Як скласти рекламний текст, що відповідає всім цим вимогам?
Інструкція
1
Майстра - текст Овіка дають чимало основоположних рад з написання тлумачних рекламних текст ів. Ось основние.Композіцію рекламного послання плануйте аналогічно маленькому твору. Заголовок (слоган), вступ (зачин), основна частина, висновок. Зрозуміло, якщо ваше рекламне оголошення планується вмістити в два-три пропозиції, композиційна структура може бути згорнута.
2
Текст реклами складайте так, як ніби ви звертаєтеся до однієї людини і пишіть йому листа. В аргументації переваг рекламованого товару або послуги приводите прості і вперті факти (результати досліджень, випробувань, приклади виконання гарантійних зобов'язань, вдячні свідоцтва користувачів, оцінку ринкової котирування товару).
3
Не намагайтеся рекламувати всі плюси свого продукту, виберіть головні. При цьому не перебільшуйте гідності товару - вони повинні бути адекватні його реальним властивостям і якості. Не допускайте неоднозначних формулювань - будьте точні.
4
Характеризуючи товар, не робіть акценту на те, що повинен робити з ним покупець - підкресліть, що зробить товар для нього. Не вживайте непереконливих слів «може», «буде», «міг би» (краще стверджувати прямо: товар хороший і зручний тим-то і тим-то). Не порівнюйте свій продукт з аналогами конкурентів.
5
Пишіть коротко. Якщо текст реклами все ж вимагає обсягу, попрацюйте з його графічним оформленням. Виділіть потрібні абзаци напівжирним або курсивом. Намагайтеся використовувати не більше двох типів шрифтів. Дотримуйтеся вимог співмірність відстаней між рядками і абзацами. Основну думку, ідею рекламного пропозиції виділіть крупним шрифтом.
6
Уміло використовуйте т.зв. луна-фразу - кінцівку текст а, яка повторює основну суть рекламного послання, його ключове пропозицію і надає йому завершеного вигляду. Кінцівкою може бути згадка торгової марки, слогану або інший фрази, придуманої спеціально для даної акції.
7
Продумайте, як коротко і ясно буде оформлена посилання на контакти (адреса торгової точки з схемою або без, номер телефону, вказівку на сайт компанії, інші відомості, які будуть потрібні для покупки або замовлення товару).
Зверніть увагу
Часто рекламодавці в своїх інформаційних матеріалах зловживають займенником «ми». Краще апелювати до інтересів своїх потенційних клієнтів. Не "Ми пропонуємо вам ...», а «Ви станете володарем ...»
Корисна порада
До явних недоліків рекламних текстів відноситься використання штампів («копійка рубль береже» та інші), перегруз довгими пропозиціями без емоційних мовних «сплесків».
Метою реклами є підвищення продажів рекламованого товару. І, складаючи текст, потрібно це враховувати. Не пишіть довгі, складні фрази, реклама повинна бути простою і зрозумілою. При написанні рекламного текст а треба враховувати багато параметрів: цільова аудиторія, становище на ринку, вартість та ін.
Інструкція
1
Приділіть особливу увагу створенню заголовка. Він повинен бути яскравим, помітним, зацікавити, змусити читати далі. Уникайте тривіальних заголовків, від цього залежить доля всього рекламного текст а.
2
Використовуйте короткі фрази і пропозиції, що не навантажуйте читача. Абзаци повинні складатися з пари пропозицій, пункти та підпункти - бути короткими і лаконічними. Намагайтеся не використовувати складнопідрядні і складносурядні пропозиції.
3
Будьте точними і конкретними, не використовуйте загальні фрази - цей прийом зробить ваш текст найбільш правдоподібним, у споживача складеться враження, що ви точно все перевірили і прорахували.
4
Намагайтеся написати унікальний текст. Фрази в стилі "якісно і надійно" покупці чули багато разів, вони їх вже не приваблюють. Постарайтеся зачепити чимось, який вирізняє вас від ваших конкурентів.
5
Створюйте образ покупця, котрий використовує ваш товар, він повинен бути позитивним, щоб підсвідомо споживач подумав: "якщо я придбаю цей товар, у мене все буде добре".
6
Обрисуйте всі вигоди вашого товару. Додайте конкретики, приклади, результати досліджень, якщо вони проводились. Споживач повинен знати, яку користь отримає від вашого товару.
7
При описі товару користуйтеся барвистими епітетами, які викличуть у споживача позитивні емоції. Люди купують практично всі, покладаючись на свої враження, а не на логіку.
8
Використовуйте рекомендації в рекламних текст ах. Попросіть своїх покупців залишати відгуки про ваш продукт, а потім використовуйте їх в рекламі.
9
Опишіть процес придбання продукції максимально простою мовою. Споживач повинен знати - як купити рекламований товар, де його можна замовити.
10
Вкажіть інформацію про поточні акції і знижки в текст е реклами - опис і терміни, це зацікавить споживача і він постарається встигнути придбати товар за вигіднішою ціною.