Як зняти психологічну напругу.

Постійне напруга - частий супутник сучасної людини. Воно не дає продуктивно працювати вдень, заважає заснути вночі. Справитися з напруга м і повернутися до нормального стану допоможуть нескладні прийоми розслаблення.
Інструкція
1
Якщо якийсь час ви не думатиме про те, що вас терзає, нічого катастрофічного не станеться. Відкладіть тривожні думки в сторону, не пригнічуючи їх. Так ви звільните місце для відпочинку, дозволяючи хвилювань згаснути.
2
Навіть якщо ви відчуваєте себе неважливо, постарайтеся вибратися на свіже повітря. Зосередитеся на навколишній світ: що ви бачите, які звуки чуєте, які запахи відчуваєте? Концентруйтеся на окремих деталях, просто спостерігайте.
3
Будинки, в теплі і затишку прийміть зручну позу, закрийте очі. Дихайте повільно, відчуваючи на вдиху, як повітря вниз і повертається назад. Уявіть, що ваші м'язи розм'якшуються і розслабляються зразок палаючого воску.
4
Займайтеся будинок нескладними справами - рукоділлям, читанням книг, грою з дітьми. Головне - відмовтеся від спокуси віддаватися похмурим думкам, які не допомагають змінити вашу ситуацію на краще.
5
Якщо відчуваєте, що напруга зашкалює, попросіть лікаря порекомендувати вам природні заспокійливі. Також можна поспати вдень, але не більше години, тоді вночі вам буде легше заснути.
6
Розслаблення має стати постійною звичкою. Знімайте напруга протягом дня, звільняючи м'язи обличчя і шиї, робіть повільні глибокі вдихи і видихи. Обов'язково рухайтеся, не лежіть без діла, а якщо у вас сидяча робота за комп'ютером, частіше міняйте позу і давайте відпочинок очам.
7
Постарайтеся не хвилюватися через дрібниці. Грубе слово, погана погода за вікном, поломка телефону - нехай все це не вибиває вас із колії. Скажіть собі, що у вашому житті немало радощів, і ви не дозволите прикрим обставинам зіпсувати ваш настрій.
8
Не прагніть воювати зі стресами. Дозвольте їм бути, але дайте собі чітку установку, що зумієте впоратися з ними, а тому боятися вам нічого. Навчіться миритися з тим, що не в змозі змінити, тоді життя заграє новими фарбами, а приводів для стресів буде все менше.