Як випрямити волосінь.

Лісочка являє собою тонку, міцну, зазвичай прозору нитку, яка використовується переважно в якості рибальської снасті. Розрізняють два види лісок - плетена жилка, що складається з декількох сплетених ниток і моноліска - з однієї нитки. Щоб вона прослужила довго, за нею потрібен постійний догляд.
Інструкція
1
У процесі риболовлі спінінгом методом підтягування волосінь може перекручуватися, що заважає ловле, оскільки волосінь між кільцями переплітається і намотується на барабан котушки. При її змотуванні може виникнути заїдання, що перешкоджає повторним забросам приманки. У цьому випадку, не відходячи далеко від місця риболовлі, змотують з котушки всю волосінь і витягайте на рівному, позбавленому рослинності місці, після чого кілька разів пропустіть волосінь через ганчірочку від самої котушки .
2
Не забудьте при цьому залишити кінець волосіні вільним. Завдяки такій нескладної операції, закручені і сплетені ділянки волосіні розпрямляться.
3
У домашніх умовах вирівнювання слід повторити шляхом намотування волосіні на барабан, пропускаючи її між пальцями.
4
З початком рибальського сезону багато рибалок виявляють, що волосінь втратила гладкість, потьмяніла, покрилася засохлими частинками водоростей, що також є явними ознаками її «нездоров'я». Для очищення волосіні розмотайте її на всю довжину і потім, не прикладаючи зусиль, знову намотайте на шпулю, пропускаючи через невелику чисту ганчірку.
5
Якщо ви знаходитесь на рибалці, то з виступаючого місця на березі або з човна спустіть всю волосінь за течією річки, при цьому очищаючи її згаданим способом. З урахуванням даної проблеми окремі фірми, що спеціалізуються на випуску рибальських приладь, стали виробляти спеціальні шампуні, не просто очищаючі волосінь , але і покривають її поверхню захисним складом.
Зверніть увагу
Основна характеристика волосіні - міцність на розрив, її довжина і діаметр вказуються на заводській етикетці. У міру експлуатації вона піддається механічному зносу. Так, через вплив води волосінь набухає, що на чверть знижує її міцність, а вузлики - на дві третини. Одним із способів щодо приведення волосіні в порядок є її випрямлення.