Як вивчити німецьку.

Мова Шиллера і Гете вважається мовою зі складною граматикою, але відносно легкої фонетикою. І для того, щоб знати його досконало, важливо вивчити відмінки, часи і дієслівні форми до досконалості.
Інструкція
1
Знайти наставника. Він визначити рівень і підбере програму, яка відповідає потребам учня: кар'єрний ріст, туристична поїздка, вузькоспеціальна лексика або вільне спілкування. Можна поєднувати заняття у індивідуального репетитора з навчанням у мовній школі. Але російськомовний викладач - це всього лише етап у вивченні мови. Він дає базу, а напрацьовувати комунікативні навички потрібно з носієм мови. Ось чому багато мовних шкіл відправляють своїх студентів на канікули до іншої країни. І це прекрасна можливість розвинути свої мовні навички.
2
Самообучение. Це варіант для людей з ненормованим робочим днем. Для того, щоб вивчення німецької мови не було хаотичним, краще самому скласти собі "рецепт" занурення в мовне середовище. Наприклад, самовчитель + художня література + аудіокниги + спілкування в соціальних мережах. Що стосується белетристики німецькою, то можна читати як оригінальну літературу, так і книги, адаптовані по методу Іллі Франка. Поряд з текстом німецькою в дужках буде переклад російською. Цей метод, вважається, допомагає пасивному освоєнню мови. Щоб освоювати мову активно, треба спілкуватися.
3
Інтернет. Репетитор може бути ще й віртуальним, а заняття проводитися по скайпу і телефону. Інтернет-уроки часто дешевше розрекламованих мовних шкіл, хоча останні дають ще й різні атестати. Існують соціальні мережі для вивчення мов, де одні мовні носії вчать інших: виконують вправи, перевіряють їх, розповідають про свою історію та культуру. Найвідоміші і відвідувані мережі: livemocha.com, babbel.com, busuu.com. Вивчення мови - серйозна робота, яка не закінчується ніколи. Навіть при самій інтенсивної навантаженні буде потрібно як мінімум півроку. Але це ж не важка робота, а цікава захоплююча гра, в якій можна знайти нових друзів і здобути нові знання.
Зверніть увагу
Підручники в дусі "Німецька за два тижні і без клопоту" часто дають мовні навички на рівні сторублевий розмовника. Не варто кидатися на нав'язливу рекламу.
Корисна порада
Вивчення мови прискорюється в рази, коли людина починає розмовляти. Кращий стимул для вивчення мови - нові, цікаві друзі, з якими можна спілкуватися на захоплюючі теми.