Як підготуватися до переїзду.

Переїзд - стихія те саме що ремонту. Все навколо бігають, нервують, щось ламається, втрачається, б'ється. І в останній момент раптом з'ясовується, що щось забуте, а в чому перевозити колекцію кактусів і улюбленого кота взагалі невідомо. Загалом, жах. Щоб переїхати з мінімальними втратами, важлива правильна підготовка.
Вам знадобиться
  • - пакувальна тара;
  • - скотч;
  • - телефон транспортної компанії.
Інструкція
1
Призначте дату переїзду та укладіть договір з компанією, що здійснює переїзди. Обов'язково узгодьте всі деталі з транспортною компанією, яка буде перевозити ваші речі (не збираєтеся ж ви, справді, везти шафи на своїй малолітражці?).
2
Приготуйте тару - великі і не дуже коробки з картону, скотч, плівку пакувальну і пузирчату. Часто компанії, що здійснюють переїзд, готові самі упакувати речі. Але якщо ви зробите це самі - заощадите гроші.
3
Упаковуючи речі, пам'ятаєте кілька правил: - коробка не повинна важити більше 30 кг; - в одній коробці не повинно знаходитися декілька важких предметів.
4
Звільніть всі шафи від вмісту. Вміст упакуйте в коробки, підписавши кожну відповідно до того, що в ній знаходиться. Приділіть особливу увагу упаковці тендітних речей, також позначивши коробку з ними «Крихке!». Це послужить сигналом вантажникам поводитися з тарою обережніше.
5
Не шкодуйте пакувального матеріалу і часу на те, щоб упакувати крихкі речі. Обмотайте їх рушниками, пухирчастої плівкою, газетами, ретельно закріпіть на своїх місцях скотчем. Тільки так ви зможете бути впевнені, що все доїде до нового будинку в цілості.
6
Коштовності, особисті речі документи перевозите тільки в якості ручної поклажі, особисто. Так ви буде впевнені, що нічого не загубиться.
7
Крім цього, вам доведеться самим подбати про переїзд домашніх тварин. Більшість транспортних компаній не займається їх перевезенням.
8
Використовуйте якомога більше коробок для упаковки одягу. Надалі це послужить тому, що вам доведеться менше гладіть.Еслі коробок не вистачає, упакувати м'які речі (одяг, наприклад) можна в поліетиленові мішки. Після упаковки мішки слід щільно обмотати скотчем.
9
Підготуйте до переїзду меблі. Закріпіть всі рухомі частини (дверцята, шафки) скотчем. Вимкніть всі побутові прилади (у випадку з холодильником краще це зробити заздалегідь) і упакуйте їх.
10
Перед упаковкою персонального комп'ютера не полінуйтеся скопіювати важливі файли на CD або «флешку». Надалі ця передбачливість може врятувати вас.