Як обчислити свій ріст і вага. обчислити пропорції за зростом і вагою.

Питання, чи відповідає вага росту, турбує багатьох жінок і чоловіків. Існує декілька простих формул розрахунку ідеальної вага а, до якого можна прагнути в своєму бажанні схуднути або поправитися. А може бути, за розрахунком ви визначите, що у вас ідеальні пропорції?
Інструкція
1
Існують різні формули розрахунку ідеальної вага а по росту. На жаль, більшість з них розраховані на середньостатистичного людини і не враховують вік, ширину кістки, комплекцію і особливості здоров'я. Тим не менш, багато лікарі, фітнес-інструктори, спортивні тренери та просто люди, що стежать за здоров'ям, користуються цими розрахунками.
2
Найстаріша і популярна формула розрахунку вага а - «Зростання мінус сто». Виміряйте зріст за допомогою спеціального ростоміра або відзначте ваш зріст на одвірку. Слідкуйте, щоб п'яти стосувалися стіни, а голова дивилася прямо. Від отриманого результату відніміть 100 і отримаєте ваш ідеальний вага .
3
Формула «Зростання мінус сто», адаптована для чоловіків і жінок. Від отриманої цифри чоловікам потрібно відняти ще 10%. Жінкам необхідно відняти 15%. З цієї сучаснішою формулою можна дізнатися свій ідеальний вага більш точно.
4
Індекс маси тіла, або ІМТ, придумали західні лікарі. Розрахунок цього показника на сьогоднішній момент визнаний найбільш об'єктивним і вірним. Розрахуйте свій індекс маси тіла, розділивши свій вага на зріст у квадраті. Отримане число і є ІМТ - показник, до якої вага овой категорії ви належите. ІМТ нормального вага а коливається в межах від 20 до 25 для чоловіків і від 19 до 24 для жінок.
5
Якщо ваш ІМТ менше 19 у жінки і менше 20 у чоловіка, такий вага ясно недостатній. Можливо, вам необхідно добрати м'язової маси, навіть якщо на вигляд вас все устраіввет.
6
Невеликий надлишок вага а спостерігається при ІМТ 24-30 у жінок і 25-30 у чоловіків. При такому показнику все в ваших руках, і знайти ідеальну фігуру допоможуть заняття спортом і активний спосіб життя.
7
ІМТ 30-40 у жінок і чоловіків говорить про дійсну наявність зайвого вага а. Людям з таким індексом необхідні не тільки вправи, але й дотримання дієти. Буде потрібно повністю переглянути свій спосіб життя.
8
Якщо індекс маси тіла у вас більше 40, то мова йде про ожиріння. Ожиріння - це хвороба, і для того, щоб грамотно знижувати вага , потрібно отримати консультацію лікаря. Можливо, у вас є ендокринні або інші хронічні захворювання.
9
Є з вага тні приказки: «Хорошої людини має бути багато», «Кращий вага - той, в якому ви себе добре відчуваєте». Але потрібно розуміти, що співвідношення вага а і зростання - важлива складова вашого здоров'я, і уважно ставитися до себе.