Як вставити картинку в інтернеті.

Будь-яка веб-сторінка буде виглядати нудно і невиразно зовсім без графіки. Це може бути логотип компанії, зразки продукції, особисті фотографії або аватар, але зображення на сайті має бути присутнім.
Інструкція
1
Щоб вставити картинку в інтернеті (правильніше кажучи, щоб розмістити зображення на веб-сторінці), використовуйте атрибут src HTML-тега img. Тег img не вимагає закриваючого тега. В даному випадку photo.jpg" - ім'я вашого зображення. Якщо картинка лежить в тій же папці, що і документ, цього достатньо.
2
Якщо зображень багато, і вони відносяться до різних тем, краще розмістити їх в окремі папки, а папки іменувати відповідно c подією, якому присвячені картинки. Тоді адреса в атрибуті src буде виглядати дещо інакше. Merry/photo.jpg" - це ім'я вашої картинки, яка лежить в папці «Merry». Ім'я картинки разом з ім'ям папки, в якій вона лежить, називається адресою графічного файлу.
3
Якщо ви знайшли картинку на просторах інтернету і хочете поділитися відкриттям з друзями, доведеться прописувати її повний веб-адресу
4
Для того, щоб зробити зображення посиланням, використовуйте атрибут href тега прив'язки ancorЗдесь Mypage.html - сторінка в інтернеті, photo.jpg" - зображення-посилання, що веде на цю сторінку.
5
Великебезліч соціальних мереж - «Вконтакте», «Мій світ», «Facebook» та інші - пропонує своїм учасникам розміщувати свої фотографії на особистих сторінках. Зробити це досить просто, і не доведеться писати коди HTML. Натисніть на кнопку «Додати фотографію», потім в поле «Обзор» натискаєте на трикутник вершиною вниз і вказуєте шлях до вашої картинці: спочатку логічний диск, на якому лежить папка з фотографіями, потім сама папка і потрібне зображення. Як правило, сервіс дозволяє завантажувати декілька фотографій відразу. Натисніть кнопку «Ще» чи «Додати» і повторіть процедуру. Після того, як ви відзначили всі необхідні файли, натисніть кнопку «Завантажити».
6
Для того, щоб завантажити фотографію в ЖЖ, дуже зручно використовувати ресурс http://ljplus.ru/Зарегистрируйтесь на ньому з тим ніком, під яким ви ведете ЖЖ. На вкладці «Картинки» вам запропонують завантажити фотографії за посиланням. В поле «Файл» натискаєте кнопку «Огляд» і відзначаєте потрібні зображення. Відзначте прапорцями поля з параметрами, які вважаєте за потрібне встановити, і натисніть кнопку «Жми вже!»
Корисна порада
Писати код html можна і прописними, і рядковими буквами.
Давно помічено, що з двох постів новинної стрічки більше уваги привертає той текст, який супроводжується зображенням. Додати картинку в пост досить просто, для цього не треба бути фахівцем в області веб-дизайну.
Вам знадобиться
  • - файл із зображенням;
  • - браузер;
  • - програма Semagic.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили викласти пост з картинкою зі свого аккаунта на сервісі LiveJournal, вам може допомогти програма Semagic. Запустіть цю програму і наберіть текст поста. Введіть заголовок поста в поле для заголовка, якщо це потрібно.
2
Для вставки, власне, картинки вам буде потрібно пряме посилання на зображення, яке ви збираєтеся додавати в пост. Якщо ви хочете поділитися власноруч зробленою фотографією, завантажте її в один з фотоальбомів свого аккаунта в соціальній мережі або на фотохостинг. Можете скористатися одним з безкоштовних фотохостингів, які не вимагають реєстрації для завантаження зображень.
3
Відкрийте завантажене зображення в повний розмір і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. Якщо в контекстному меню є пункт «Властивості зображення», клацніть по цьому пункту. Скопіюйте адресу зображення з поля «Адреса». Для цього виділіть адресу і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C.
4
Може вийти так, що в контекстному меню не буде пункту «Властивості зображення». Таке може трапитися, якщо ви відкриваєте фотографію, завантажену в альбом соціальної мережі Facebook. В цьому випадку скопіюйте адресу з адресного рядка браузера, відкрийте в браузері нову вкладку, вставте в її адресний рядок скопійований адресу і натисніть клавішу Enter. В контекстному меню, що відкрилося після клацання на фотографію в цій вкладці повинен бути пункт «Властивості зображення». Скопіюйте адресу картинки з вікна цих властивостей.
5
У вікні Semagic встановіть покажчик курсору в те місце, де буде знаходитися зображення. Натисніть на кнопку «Вставити посилання/зображення». Виберіть опцію «Зображення» у вікні. Вставте скопійований адресу зображення в полі «Адреса» та натисніть кнопку ОК.
6
Перевірте коректність відображення картинки, якшо по кнопці «Попередній перегляд». Якщо результат перегляду вас влаштовує, додайте теги, налаштуйте рівень доступу записи і натисніть на кнопку «Відправити в журнал».