Як скласти курсову.

Курсова робота - неминучість для кожного студента. Для когось тяжка, для деяких - цілком цікава і захоплююча. І тим, і іншим допоможе полегшити життя в цей період план курсової та алгоритм роботи над нею.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, бібліотека
Інструкція
1
Виберіть тему. Приблизний список тем курсових робіт є на кожній кафедрі. Але не обов'язково дотримуватися їх, особливо якщо вони вже були обрані вашими попередниками. Ви можете скорегувати запропоновану стандартну тему відповідно до сучасної ситуацією в тій області, яку вивчаєте. Крім того, можна запропонувати і зовсім нову тему (її обов'язково треба буде узгодити з науковим керівником). Не забувайте, що якщо тема курсової до вас ще не була розроблена, то новаторство стане великим плюсом, але можуть виникнути труднощі з пошуком матеріалів для теоретичної частини дослідження.
2
Складіть план. Курсова ділиться на дві частини: теоретичну і практичну. Їх зміст і назва допоможе визначити науковий керівник.
3
Підберіть літературу по темі. Приблизний перелік книг можуть порекомендувати ваші викладачі по близьких до теми предметам. Також можете скористатися списком літератури з вже існуючих курсових на схожі теми. Не варто брати виключно підручники: важливо, щоб у в списку у вас були і наукові публікації в спеціалізованих журналах і серйозні наукові праці.
4
Напишіть введення. У ньому ви повинні обгрунтувати актуальність роботи, її новизну, назвати джерела інформації, а також методи роботи.
5
Складіть теоретичну частину. Перша глава, по суті, реферативна - ви описуєте існуючі роботи по темі в хронологічному порядку і їх основні (найбільш значущі) тези. Наприкінці глави перерахуйте висновки - головні думки в стислому вигляді.
6
Науковий керівник підкаже вам, що повинно бути у другому розділі курсової (це залежить від спеціальності). Висновки в цій главі також необхідні.
7
Напишіть висновок. Досить буде в більш загальному вигляді перерахувати висновки 1 і 2 глав і сказати, яку теоретичну або практичну цінність має ваша робота.