Як купити дачну ділянку.

Купівля дачної ділянки - це дуже відповідальний захід, так як дача купується не тільки для роботи, але і для відпочинку. Тому вона повинна знаходитися в екологічно чистому районі з хорошими під'їзними шляхами і недалеко від міста. Але вибрати хороший дачний ділянка це ще половина справи. Потрібно оформити правильно документи у відповідності з усіма вимогами закону і потім насолоджуватися відпочинком, а не рішенням проблем.
Вам знадобиться
  • - підібрати потрібну ділянку;
  • - перевірити всі документи;
  • - оформити договір купівлі-продажу і акт прийому-передачі;
  • - заплатити держмито за реєстрацію;
  • - зареєструвати права власності на своє ім'я.
Інструкція
1
Дачний ділянка відноситься до об'єктів нерухомості. Тому оформлення угоди купівлі-продажу слід проводити відповідно з покупкою нерухомості. Довірити це можна професіоналам з надійного агентства. Якщо ви вирішили купувати дачу самостійно, то придбайте її у власника, так як здійснювати юридично значимі дії з нерухомістю, має право тільки власник або його нотаріально довірена особа.
2
Найбільш вигідно купувати дачні ділянки восени, коли сезон відпочинку пройшов, і дачі істотно дешевшають. Ранньою весною за покупку доведеться заплатити на 30% більше.
3
Підібравши дачний ділянка , ознайомтеся з документами продавця. Уважно перевірте паспорт, свідоцтво про власність. Продавець повинен мати виписку з кадастрового паспорта земельної ділянки та копію кадастрового плану. Якщо є будова, на нього повинна бути виписка з БТІ та копія технічного плану.
4
Якщо ділянка продає довірена особа, попросіть пред'явити нотаріальну довіреність. Вона повинна бути видана не більше трьох років тому, так як через три роки довіреність недійсна.
5
Якщо власник придбав або отримав дачну ділянка , перебуваючи в зареєстрованому шлюбі, то буде потрібно нотаріальний дозвіл на здійснення угоди від дружини (стаття 34 СК РФ і 256 ГК РФ).
6
У випадках, коли на ділянка мають право кілька людей, які зазначені у свідоцтві про власність, то від всіх власників потрібно нотаріальний дозвіл на продаж (стаття 244 ЦК України).
7
Після перевірки документів та огляду ділянки можете оформляти договір купівлі-продажу в простій письмовій чи нотаріальній формі і акт прийому-передачі, без якого угоду не зареєструють.
8
Право власності перейде на ваше ім'я в результаті державної реєстрації документів у Федеральному Управління державного реєстраційного центру (стаття 131 ЦК РФ і Федеральний закон 122-Ф3).