Як прибрати сині значки на робочому столі. Значки на робочому столі сині.

Деякі користувачі операційних систем лінійки Windows XP стикаються з проблемою, яка часто зустрічається на їхньому шляху - значки робочого столу в неактивному стані приймають забарвлення синього кольору. Якщо і у вас є така проблема, від неї можна позбутися досить просто, змінивши налаштування оформлення операційної системи.
Вам знадобиться
  • Налаштування властивостей системи.
Інструкція
1
«Сині» значки на робочому столі стають такими через неправильно налаштованої теми оформлення. Іноді це робиться спеціально (на комп'ютерах з низькою продуктивністю). Для зміни відображення значків на робочому столі натисніть правою кнопкою на ярлику «Мій комп'ютер». У розкрився списку виберіть пункт «Властивості».
2
Перед вами з'явиться аплет «Властивості системи». Перейдіть до вкладки «Додатково» і натисніть на кнопку «Параметри» в блоці «Швидкодія».
3
У вікні, перейдіть до вкладки «Візуальні ефекти» і поставте позначку напроти пункту «Відкидання тіней значками на робочому столі». Натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК». Після цього дії виділення фону значків повинно зникнути (стає прозорим).
4
Але не завжди цей спосіб є панацеєю від цієї проблеми, коли активована опція «Відображення веб-вмісту», доведеться ще трохи змінити налаштування відображення. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу, виберіть пункт «Властивості», перед вами з'явиться вікно «Властивості: Екран». Також це вікно можна викликати іншим способом, натиснувши меню «Пуск», вибравши «Панель управління» і запустивши елемент «Екран».
5
Перейдіть до вкладки «Робочий стіл» та натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» в нижній частині вікна. У вікні «Елементи робочого столу» перейдіть до вкладки «Веб» і перевірте всі записи в полі «Веб-сторінки», зніміть позначки з будь-якого запису в цьому полі. Усі записи про веб-сторінках необхідно видалити, виділивши сторінку і натиснувши на кнопку «Видалити» у правій частині вікна.
6
Після видалення практично всіх сторінок (одну сторінку не вийде видалити), зніміть позначку з пункту «Закріпити елементи робочого столу» і двічі натисніть кнопку «ОК». Синій фон у значків робочого столу повинен прірву.