Як закрити доступ до папок Windows. Як закрити папку виндовс 7.

На жорсткому диску комп'ютера може міститися інформація, яку ви хотіли б приховати. Так вийшло, що стандартними засобами операційних систем сімейства Windows не можна забезпечити обмежений доступ до файлів і теках за допомогою пароля. Але є можливість обмежити доступ , використовуючи облікові записи користувачів.
Вам знадобиться
  • Операційні системи:
  • - Windows 7;
  • - Windows XP.
Інструкція
1
Обмежити доступ до папки або файлу в операційній системі Windows 7 можна за допомогою інструменту «Облікові записи користувачів». Адміністратор має доступ до всіх теках, т.к. він знаходиться на чолі ієрархії користувачів. Якщо ви вирішили закривати доступ до теках, а обліковий запис всього одна, є сенс задуматися про просте введенні пароля при вході в систему.
2
Виберіть папку, яку хочете приховати і клікніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
3
У новому вікні перейдіть до вкладки «Безпека», виберіть користувача і натисніть кнопку «Змінити». Можна розподілити права на обрану папку між всіма користувачами. Приміром, комусь можна дозволити перегляд, комусь можна дозволити її зміну, а можна зовсім видалити користувача з цього списку.
4
Якщо ви не можете змінити права користувачів на перегляд і редагування даної папки, отже, права призначені батьківським каталогом (коренева папка). Для редагування цього параметра поверніться до вкладки «Безпека» і натисніть кнопку «Додатково».
5
У вікні, перейдіть до вкладки «Дозволи», виділіть пункт заборони зміни та натисніть кнопку «Змінити дозволи». Зніміть позначку з пункту «Додати дозвіл, успадковане від батьківських об'єктів" і повторіть операцію снова.Такім чином можна приховати будь каталог вашого жорсткого диска, включаючи його розділи.
6
В операційній системі Windows XP ж дія виконується по-іншому. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління».
7
У папці, відкрийте «Властивості папки" і перейдіть до вкладки «Вид». Зніміть позначку з пункту «Використовувати простий спільний доступ до файлів» і натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
8
Натисніть правою кнопкою по папці, яку ви хочете приховати, і виберіть пункт «Властивості». У вікні властивостей папки перейдіть до вкладки «Безпека», виділіть користувача, якому буде обмежений доступ , і проставте позначки в стовпчику «Заборонити» або «Дозволити», коли захочете зняти заборону на перегляд цього каталогу.
9
Натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК» для збереження змін налаштувань доступ а.
Існує безліч різних методів запобігання доступу до важливої інформації. Операційні системи Windows володіють вбудованими програмами-шифрувальники. Їх використання дозволяє надійно захистити певні ресурси.
Вам знадобиться
  • DirLock.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер з встановленою операційною системою Windows. Виконайте вхід в систему, використовуючи ваш стандартний аккаунт.
2
Врахуйте, що після блокування каталогів ви зможете відкрити їх тільки за допомогою цього облікового запису. Якщо на комп'ютері відсутні інші акаунти, створіть їх самостійно для забезпечення доступу інших користувачів до даної системи.
3
Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до тієї папці, в якій розташовані важливі файли. Клікніть по її іконці правою кнопкою миші і відкрийте властивості каталогу.
4
Перейдіть у вкладку «Загальні» і відкрийте підменю «Додатково». Поставте галочку поруч із пунктом «Шифрувати вміст для захисту даних». Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся появи нового вікна.
5
Вкажіть параметр «Використовувати для вкладених файлів і підкаталогів». Зачекайте, поки система застосує зміни. Якщо на даному комп'ютері існують інші облікові записи з правами адміністратора, відключіть їх. З їх допомогою користувачі можуть отримати доступ до ваших файлів.
6
Для підвищення рівня захисту інформації встановіть стороннє додаток, наприклад програму DirLock. Перезавантажте комп'ютер після виконання цієї процедури.
7
Перейдіть до потрібної папці, використовуючи функції провідника Windows. Правою кнопкою миші клікніть по іконці каталогу. Після появи нового меню перейдіть до пункту Lock/UnLock. Встановіть пароль на дану папку.
8
Щоб сховати папку від сторонніх очей поставте прапорець навпроти пункту Hide. Застосуйте зміни, натиснувши кнопку Ok.
9
Щоб отримати можливість переглядати і змінювати файли, розташовані всередині захищеної папки, виберіть пункт UnLock. Не забудьте повторити процедуру блокування каталогу після завершення роботи з ним.