Як утеплити стіни з цегли. Якої товщини зробити стіни котеджу.

У сучасному будівництві з приходом на ринок широкого асортименту різного роду утеплювачів, розширився перелік способів утеплення будівель. Все більше людей утеплюють свої цегляні будинки в цілях економії енергії, яка йде на обігрів приміщень. А під час тотального підвищення цін на енергоносії, це стало злободенною завданням майже кожного власника приватного будинку. Одні з основних видів утеплення будинку є утеплення цегляних стін, через які втрачається більше 40 відсотків тепла.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - армована сітка;
  • - клей;
  • - шпатель;
  • - алюмінієві куточки;
  • - фасадний ґрунт;
  • - перфоратор.
Інструкція
1
Для того, щоб утеплити цегляну стіну не потрібно якої-небудь серйозної підготовки. Однак якщо стіни нерівні, то вирівняйте їх за допомогою цементно-піщаного розчину. Замість розчину можна використовувати спеціальні штукатурні суміші, які є у продажу на будівельному ринку.
2
Ретельно виміряйте площу утеплюваної цегляної стіни . Виходячи з розмірів купіть пінопласт, товщиною 50 мм. Застосування такого розміру замінює цегляну кладку розміром 50 см.
3
Розведіть клейову суміш і витримайте протягом 20 хвилин. Плитковим шпателем нанесіть клей на стіну і на лист пінопласту. По всій стіні необхідно приклеїти пінопластові листи. Для закріплення пінопласту використовуємо кріпильні грибки. Перфоратором зробіть отвори для кріплення. Отворів потрібно зробити п'ять на 1 квадратний метр. Закріпіть грибками пінопласт. Листи можна розміщувати зі зрушенням, як при кладці цегли. Для того, щоб клейова суміш затверділа залиште всю роботу на три дні.
4
За допомогою цвяхів закріпіть армуючу капронову сітку над пінопластом. Опускаючись вниз нанесіть на сітку клейову суміш. Клей наносите на сітку зверху вниз. Візьміть шпатель приберіть надлишки клею. Важливо не залишати горбів на поверхні. Дайте просохнути клею .Установіте на кути алюмінієвими куточками, попередньо наклеївши на них армуючої сітки. Утопите куточки в клей і зашпатлюйте.
5
Коли армований шар висохне, приступайте до шпаклівці всій площі. Шар наноситься суміші роби трохи товщі, ніж при звичайній шпаклівці. Після висихання, вирівняйте стіни фасадним грунтом. Залишилося пофарбувати утеплену стіну.
6
Утепливши цегляні стіни пінопластом зовні, ви, зрушили точку роси в зовнішній шар теплоізоляції. Цегла тепер не буде сиріти. Крім того, утепливши стіну пенонпластовимі листами товщиною 5 мм, ви збільшили температуру всередині приміщення на п'ять градусів. До того ж, спосіб утеплення цегляних стін пінопластом досить простий.
Зверніть увагу
Не наносіть дуже товстий шар клейкої шпаклівки на пінопласт. За висиханню можуть утворитися тріщини на зовнішньому шарі стіни.
Корисна порада
Кожен етап з утеплення пінопластом цегляної стіни, починайте тільки, після того, як висохне розчин, що клеїть.