Як привітати з золотим весіллям.

Ваші батьки, бабуся і дідусь, друзі чи близькі люди відзначають золоте весілля? 50 років спільного життя - це важлива і дуже символічна дата для всіх членів сім'ї. Золото - дорогоцінний метал, здатний зберегти свої якості і красу протягом століть. А це означає, що люди, чий шлюб відзначений прекрасної цифрою 50, гідні щирого захоплення, поваги і теплих привітань від усіх, хто їх цінує і любить. Як привітати з золотий весіллям?
Інструкція
1
Розпочніть підготовку до цього ювілею завчасно. Якщо пара - члени вашої родини, то вам буде не так вже й складно почати збирати по крупицях інформацію і фотоархів про всі значущі події їхнього щасливого і міцного шлюбу. Підключіть всіх, хто може зробити майбутнє свято незабутнім, дізнайтеся про таланти кожного. Напишіть сценарій, адже це свято, як правило, відзначається широко й урочисто. Але навіть якщо він обмежений тільки вузьким колом близьких, сценарій теж необхідний.
2
Купуйте подарунки. Традиційно на золоте весілля прийнято дарувати все золоте. Але для людей у віці дорогоцінний всього буде те, що дарує тепло і нагадує їм про ті роки, що вони провели разом. Подаруйте великий і добротний альбом для фотографій з пам'ятною гравіруванням на золотий пластині. Настінний годинник теж будуть доречним подарунком. Всі з побутової техніки, про що завжди мріяли ювіляри, але досі не змогли придбати - новий телевізор, газонокосарку, садові меблі або навіть просто нові крісла, можу принести їм стільки радості. Онуки ювілярів невимовно порадують їх, якщо приготують щось своїми руками: листівки, рамочки, вишивки, скульптурки та інше. І якщо є така можливість, можна подарувати парі путівку туди, де вони зможуть відпочити, заздалегідь дізнавшись про їх переваги. І, звичайно ж, відмінним пам'ятним подарунком буде портрет пари в парадній золотистої рамі!
3
Врахуйте те, що якщо свято відзначається вдома, ідеальним рішенням буде тепле застілля з врученням подарунків, домашнім концертом і спільним переглядом фотографій. Зробіть простий фільм на основі слайд-шоу, використовуючи фотографії різних років з описом, і подивіться його всією родиною. Підготуйте концертну програму за участю як самих маленьких талантів, так і дорослих. Виконаєте улюблені пісні ювілярів, станцюйте, прочитайте вірші, попросіть їх заспівати - робіть те, що вони так люблять, і свято запам'ятається всім!
4
Підготуйтеся до того, що торжество може пройти в ресторані (або самі підготуйте такий сюрприз ювілярам) і створіть незабутній вечір з атмосферою спогадів, поздоровлень, музики, танців, ритуалу «золотого одруження», обміну старих кілець на нові, старі кільця пара зазвичай дарує комусь із онуків. Прикрасьте зал 50-ю кульками золотистого кольору, саморобними плакатами з добрими і жартівливими побажаннями, газетою з фотографій. Замовте величезний торт, відповідний нагоди - не тільки з цифрою 50, але і з улюбленою фразою «молодих», серцями, іменами або просто в благородної золотисто-біло-шоколадною гамі. Зніміть фільм про життя ювілярів і продемонструйте його на великому екрані. Підготуйте урочисту церемонію вручення подарунків, це може бути як частиною єдиного сценарію, так і імпровізацією по ходу дії.
5
Запасіться хорошим настроєм і терпінням на весь вечір, адже золотий ювілей - це велика «золота» весілля, а на весіллі крім запланованого, може відбутися безліч всього з того, що не передбачалося сценарієм: хтось із ювілярів або гостей може розчулитися або втомитися, а хтось непомірно розвеселитись, та за розбишакувату дітьми потрібне око та око. Крім того, не забудьте зафіксувати те, що відбувається на фотоапарат і відеокамеру самі або за допомогою професіоналів. Адже це теж буде прекрасним і пам'ятним подарунком для тих, хто проніс свою любов через півстоліття!