Як повернути телефон.

Знайшли чужий телефон і совість підказує вам, що його необхідно терміново повернути власникові? Побільше б таких людей, як ви, і світ стане кращим. Можна повернути телефон його власнику декількома способами.
Інструкція
1
Повісьте оголошення про зникнення телефон а, якщо ви знайшли його не в дуже людному місці. Можливо, власник повернеться пошукати його, побачить оголошення і подзвонить вам. В оголошенні обов'язково вкажіть своє ім'я та телефон для зв'язку. Можна попросити невелику винагороду, але це краще робити на місці, при передачі. Перед тим, як віддати телефон його передбачуваному власникові, попросіть його описати знайдений вами апарат або назвати будь-якої номер або контакт з його телефон ной книги. Це буде запорукою справжності власника стільникового, і його сміливо можна повертати господареві. Швидше за все, вас віддячать за чесність. Якщо ви знайшли телефон в досить людному місці (наприклад, в метро або автобусі), то вішати оголошення не має сенсу.
2
Зателефонуйте на який-небудь номер з телефон ной книги знайденого вами апарату, представтесь і запитайте, як повернути знайдений мобільний. Дзвонити найкраще комусь із рідних - це полегшить повернення і стане запорукою того, що знайдений вами телефон буде відданий власникові. Якщо ніхто з близьких не бере трубку, почніть телефонувати методом перебору на всі номери. Поясніть, що знайшли телефон і попросіть координати власника.
3
Віднесіть телефон в поліцію. Правоохоронні органи проб'ють його по базі оператора стільникового зв'язку і повернуть власнику. Це один з найпростіших варіантів повернення, але в практиці нашої поліції такі випадки поодинокі.
4
Купіть базу даних оператора зв'язку і спробуйте дізнатися, на кого зареєстрований номер мобільного. Після цього можна зателефонувати в довідкову службу і з'ясувати адресу господаря мобільного за його прізвища, імені та по батькові. У деяких базах оператори вказують крім ПІБ ще й місце реєстрації або прописки. Тоді це спрощує задачу, і в довідкову дзвонити не доведеться. Після того, як ви будете знати адресу, ви зможете особисто повернути телефон його господареві. Подяка і спасибі в цьому випадку вам точно будуть точно забезпечені.