Як виявити стільниковий телефон.

Ваш стільниковий телефон був вкрадений або загублений? Ви в замішанні і не знаєте, що ж робити? Адже там було стільки корисних контактів, не кажучи вже про ваших фотографіях, які вже не відновити. Не переживайте, ваш мобільний можна запросто виявити.
Інструкція
1
Пошукайте знайомих в поліції. Правоохоронні органи без особливих зусиль зможуть виявити ваш мобільний телефон за його серійним номером IMEI. Якщо після втрати телефон а з нього хтось багаторазово телефонував і відправляв смс, то зробити це буде ще легше. Справа в тому, що крім серійного номера, в кожному телефон е є так званий номер IMSI, тобто номер SIM-карти. Коли з телефон а дзвонять, то оператор, який обслуговує SIM-карту, бачить місцеположення абонента з точністю до метра (треба обмовитися, що в місті точність визначення місця розташування складніше через велику кількості людей). Але ви повинні знати, що офіційні запити про знаходження абонента може зробити тільки в передбачених законом випадках спецслужби, поліція і прокуратура. Якщо ви хочете виявити чужий телефон , то ви також повинні знати, що це протизаконно, що знаходить підтвердження в статті 137 кримінального кодексу «Порушення недоторканності приватного життя». Але якщо ваша мета виправдовує засоби, то перед зверненням до особам, які мають доступ до подібного роду інформації (а саме, поліція, прокуратура, співробітники компанії-оператора зв'язку), добре продумайте питання їх мотивації.
2
Спробуйте пошукові системи, пропоновані різними ресурсами мережі інтернет. Слід спробувати скористатися gsm пошуком. На сайті gsm-poisk.com, вивчивши інструкції, можна обчислити включений мобільний телефон з досить прийнятною точністю. Також варто спробувати ресурс gdemobila.ru, який теж пропонує обчислити місце положення телефон а. Незважаючи на те, що багато з них, по суті кажучи, обман, можна витягти для себе певну корисну інформацію. Але пам'ятайте, що на багатьох ресурсах, що пропонують обчислити мобільний телефон , зазначена вартість смс повідомлення, яку вам пропонується заплатити за послугу не відповідає дійсності, а набагато її перевищує.