Як витягнути запобіжник. запобіжника в скутері.

Все автовласники знають, що таке запобіжники, але не всі уявляють, в якому саме місці машини вони знаходяться і як їх поміняти. Часто трапляється, що заміна запобіжника виявляється нерозв'язним завданням, і автомобіль везуть на евакуаторі, для того щоб змінити перегоріли запобіжник .
Вам знадобиться
  • - комплект цілих запобіжників,
  • - ліхтарик,
  • - знімач (щипці),
  • - збільшувальне скло.
Інструкція
1
Дізнатися місцезнаходження блоку запобіжників в конкретному автомобілі можна з керівництва користувача. Блоки можуть перебувати одночасно в декількох місцях: під капотом, в салоні, в багажнику. Підкапотний блок запобіжників має форму коробки чорного кольору, яку легко можна виявити в моторному відсіку. Блок запобіжників, що знаходиться в салоні виявити непросто: він може бути за ящиком рукавички, в ногах водія, в стійці, в боковині центральній консолі. Часто буває так, що під одним коробкою з запобіжниками знаходиться друга. В останніх моделях автопрому блок запобіжників може встановлюватися і в багажнику.
2
Запобіжники виходять з ладу (згоряють) через перевантаження в електричному ланцюзі. Ці прегрузкі виникають через коротке замикання. Запобіжник, згораючи, розмикає електричний ланцюг, захищаючи прилади та системи автомобіля від псування.
3
Правильно змінити запобіжник можна при дотриманні нескладних правил. По-перше, необхідно знайти правильний запобіжник . При цьому пам'ятайте, що на кожну систему може бути кілька запобіжників. По-друге, в сучасних автомобілях із запобіжниками малих розмірів виймати їх зі своїх гнізд слід спеціальним знімачем (щипцями). В третє, слід переконатися що запобіжник згорів. Крізь прозорий корпус запобіжника видно тонкий дріт, яка плавиться, коли запобіжник перегорає. В четверте, замість згорілого запобіжника встановити працездатний того ж номіналу. Величина номіналу вказується цифрою на корпусі запобіжника. При цьому не можна ставити запобіжник з великим номіналом натомість згорілого з меншим номіналом.
4
Поставте запобіжник в те ж місце, звідки він був витягнутий. Часто через слабке освітлення або проблем із зором власники автомобіля встановлюють запобіжник в інше гніздо. Результат: порушення в роботі модулів і систем автомобіля, що призводять до серйозних поломок.
5
Якщо всі інструкції по заміні запобіжника були дотримані, а несправність в автомобілі не усунулася, отже, крім запобіжника є ще причини виникнення поломки. У цьому випадку знову встановлений запобіжник також може згоріти. Слід почати пошук причин неполадок в електричній системі негайно або звернутися в технічний центр.
Зверніть увагу
Ніколи не ставте замість запобіжника які-небудь інші металеві предмети. Це призведе до ще більших поломок в електричній та електронної частини автомобіля.