Як зробити шифоньєр. Як зробити своїми руками з 2-х шіфонер кутовий шифоньєр.

Переїзди з квартири на квартиру не кращим чином позначаються на зовнішньому вигляді меблів. Вона швидко приходить в непридатність. Особливо псування і поломок схильна корпусні меблі. Це шафи, шифоньєри та ін. Звичайно, меблі можна купити нову, але економніше зробити її своїми руками, благо, матеріалу та меблевої фурнітури у продажу предостатньо.
Вам знадобиться
  • - дискова пилка,
  • - дриль,
  • - ДСП,
  • - конфірмати,
  • - дзеркало,
  • - фурнітура,
  • - заглушки.
Інструкція
1
Визначтеся з зовнішнім виглядом шифоньєра. Далі уточніть розміри деталей. Це необхідно для того, щоб розрахувати фурнітуру і скласти карту розкрою листа ДСП.
2
За допомогою дискової пили або іншого відповідного інструменту розріжте ДСП на деталі. Нерівності країв листів ДСП обпиляєте ще до розмітки. Далі розріжте на деталі розмічені листи.
3
За допомогою праски приклейте кромки до торців деталей. Надлишки відріжте. Встановіть фурнітуру. Далі до нижніх частинах шифоньєра набийте опорні підп'ятники. У дверцятах просвердлите отвори під петлі. Свердлити слід за допомогою дрилі і спеціальної насадки - фрези. Якщо досвіду використання дрилі не було, потренуйтеся спочатку на обрізках ДСП, інакше дверцята можна просвердлити наскрізь.
4
Після перерахованих вище дій можна приступати до складання шифоньєра. Не використовуйте для складання пластмасові куточки, оскільки шафа навряд чи витримає належного навантаження. Для цієї мети слід використовувати конфірмати. Просвердлите отвори в місцях майбутніх кріплень і скрутіть конфрматамі всі частини шифоньєра воєдино.
5
Далі прибийте до коробки шафи задню стінку, попередньо вирізану з ДСП. В отвори встановіть петлі, тримач у вигляді сталевої хромованою штанги, навісьте двері, прикрутіть ручки. При бажанні на внутрішню сторону дверцят можна приклеїти дзеркало. Корисним елементом може стати тримач для ременів і краваток. Капелюшки конфирматов зробіть непомітними. Для цього закрийте їх спеціальними заглушками, колір яких не відрізняється від кольору шифоньєра.
6
Готовий шифоньєр встановіть на місце й регулювання положення дверей. Регулювати дверцята необхідно саме там, де шафа буде стояти постійно, оскільки навіть невидимі нерівності і ухили статі можуть впливати на вирівнювання дверцят.