Як зробити свинарник. наркоз для свиней кастрація.

Перед тим як купувати порося або свиню, потрібно подбати про те, де буде розміщено тварина. Багато свинарі не вважають особливо важливим моментом будівництво свинарника , але від цього повністю залежить продуктивність свинарства. Свинарник повинен бути побудований після ретельного прорахунку тварин, які в подальшому будуть в ньому міститися.
Інструкція
1
При будівництві свинарника можна використовувати практично будь-який матеріал, який напевно є в надлишку в будь-якому господарстві. Це може бути цегла, дошки або колоди. Але бажано в цьому випадку не використовувати такий бетон, так як він є досить холодним будівельним матеріалом. Інакше свині можуть в холодну пору страждати від холоду, а це може погано позначитися на прирості.
2
Внутрішнє приміщення потрібно розділити для утримання невеликих груп свиней. Зробіть для цього загородки з дощок і відгородите місце для свині з поросятами, окремо повинно бути містечко для кабана. Так як свині - тварини дуже забіякуваті, то і тримати їх бажано окремо для запобігання бійок, це може привести до загибелі поросят.
3
Особливу увагу приділіть будівництву статі в свинарнику. Зробіть його з утрамбованої щебінки на гідравлічному цементі або з цегли, покладеного в вигляді ялинки ребром і залитого цементним розчином. Пол з очерету та землі дуже швидко просочиться сечею, тому є негігієнічним, також як і гратчастий дерев'яна підлога. В такому підлозі часто заводяться щури і з нього важко вичищати гній. Пол бажано робити з невеликим ухилом, щоб сеча могла стікати в стічні канави, що йдуть уздовж свинарника .
4
У свинарнику обов'язково зробіть вікна і вентиляційну трубу. Двері повинні відкриватися назовні, це необхідно для того, щоб уникнути протягів. При будівництві свинарника передбачте вигул - це сухий і чистий дворик для прогулянки свиней. У ньому можна поставити ванну або корито для купання тварин. Не забудьте змайструвати пристосування, про яке могли б свербіти свині.
5
У маленьких поросят немає жирового прошарку, і якщо не буде теплого місця, він замерзне і може захворіти легеневими захворюваннями. Тому подбайте про оптимальну температурі, вона повинна складати 28-30 градусів, якщо поросятам більше одного місяця - 18-20 градусів. Організуйте місцевий обігрів, для цього використовуйте дерев'яні ящики (80х50х50) з лазом, над ящиком повісьте електричну лампу, потужність якої повинна складати 150-200 ват. Температуру регулюйте висотою її розташування.