Як розігріти машину взимку.

Запустити автомобільний двигун в теплу пору року у автовласників не складає труднощів. Але на зміну теплим місяцях приходить сувора, в наших краях зима. З настанням перших морозних днів можна спостерігати картину на вулиці-заводка машини в зимових умовах. Своєрідний танець тубільців на морозе- метушливі руху водія навколо машини. Перш за все, потрібно навчитися заводити автомобільний двигун при низьких температурах.
Вам знадобиться
  • - автомобільна сигналізація з автозапуском;
  • - чайник;
  • - свічковий ключ;
  • - комплект свічок запалювання.
Інструкція
1
З настанням холодної пори року справний автомобіль повинен заводиться без якихось зусиль з боку водія. Якщо ж стовпчик термометра впаде нижче мінус 20 градусів за Цельсієм, автовласнику, доведеться провести ряд додаткових заходів, перш, ніж він покине місце парковки. Розігрійте акумулятор автомобіля перед тим, як завести двигун. Увімкніть на кілька секунд дальнє світло. Зробіть паузу після вимкнення світла в межах 30 секунд і заводите машину .
2
Вичавіть зчеплення при запуску двигуна на холодну. Це стосується автомобілів, оснащених механічною коробкою передач. Потримайте ногу на педалі півтори хвилини, якщо двигун дає збої. Цим ви не дасте машині стихнути до прогріву двигуна.
3
Складна ситуація може виникнути з автомобілями, оснащеними дизельними двигунами, якщо в баку у них виявилося літнє паливо. У паливній системі, солярка, може перетвориться на морозі в парафінообразную масу. Вірний спосіб для вирішення цієї проблеми-окріп. Візьміть чайник з гарячою водою і акуратно полийте на паливний фільтр, насос високого тиску і форсунки. При цьому не допустите попадання рідини на стартер і генератор. Допомагає при заведенні машини в зимовий час безвідмовно.
4
Крім морозу можуть виникнути проблеми з вологістю повітря. В таких умовах бензин погано випаровується, що веде до заливання свічок розжарювання. Викриття свічки. Якщо вони мокрі, поставте запасний комплект свічок. При відсутності запасних, прокалите на газовій плиті пелюстки свічок і поставте на місце.
5
Буває, що автомобіль заглох, так і не прогрівшись. Зачекайте дві-три хвилини, зробіть перерву і заводите.
6
При сильному морозі може замерзнути не тільки дизельне паливо і моторне масло, але і охолоджуюча рідина. Це явище обумовлюється ще й тим, що сьогодні на ринку дуже багато неякісного продукту. Якщо автомобіль завівся, а температурний датчик показує перегрів двигуна, значить справа в системі охолодження. Заглушите автомобіль на п'ятнадцять хвилин, а потім заведіть ще раз. Якщо ситуація не змінюється, закотити машину в тепле приміщення і поміняйте охолоджуючу рідину на більш якісний продукт.
7
Автомобільні системи сигналізації з автозапуском отримали широке поширення у автовласників і користуються все більш підвищеним попитом. Поставте режим автозапуску. Двигун буде прогріватися через кожні 3-4 години. В результаті ви легко заведете машину з пульта.
Зверніть увагу
Робота стартера більше 10 секунд веде до висновку його з ладу.
Корисна порада
При зниженні температури нижче мінус двадцяти п'яти градусів, акумулятор краще зберігати в теплому приміщенні.