Як вибрати шубу з нутрії.

Незважаючи на заклики членів суспільства Greenpeace, шуби з натурального хутра, як і колись, користуються популярністю у дам. Але щоб цей предмет гардероба радував вас протягом довгого часу, необхідно купити якісний товар.
Інструкція
1
Поїдьте в декілька магазинів вашого міста, які спеціалізуються на продажу хутряних виробів. Подивіться в магазинах каталоги з фотографіями всіх можливих фасонів шуб, щоб знати, який модельний ряд і які модні тенденції на сьогоднішній день. Визначтеся, які фасони вам найбільше подобаються: класичного крою або з приталеним силуетом, короткі або довгі, до підлоги. Адекватно оцініть свою фігуру і вирішіть, яка довжина і який фасон підійдуть вам найкраще.
2
Попросіть продавців порадити вам ту модель шуби з нутрії , яка, на їхню думку, вам ідеально підійде. Приміряйте те, що вони радять, а також всі шуби, які ви вибрали на власний розсуд. Критично оцінюйте себе в дзеркалі, не піддавайтеся на вмовляння продавців-консультантів.
3
Понюхайте вподобані вам шуби зсередини на рукавах - в тих місцях, де хутро пришитий до підкладкової тканини. Якщо запах різкий і неприємний, відмовтеся від покупки такої шуби, оскільки такий запах свідчить про те, що шуба була виготовлена неправильно, хутро не вироблені належним чином або шуба зберігалася в невідповідних умовах. Від специфічного запаху позбутися неможливо, та й якість речі не дозволить вам носити її протягом довгого часу.
4
Якщо ви хочете купити довгу шубу з нутрії , подивіться, пристрочена Чи підкладка до хутра внизу на Подолі. Виробники, які сумлінно виготовляють хутряні шуби, підкладку не пришивають.
5
Погладьте хутро. Він повинен бути приємним на дотик, еластичним, блискучим і повертатися у вихідне положення. Намочіть білий носовичок і проведіть їм по хутрі. Шуби з дикої нутрії завжди піддаються фарбуванню, щоб зробити колір шуби більш привабливим. Якщо на хустці залишаються сліди, не купуйте шубу, оскільки вона була пофарбована неякісно.
Гарна шуба - це мрія будь-якої жінки. Але щоб вона радувала свою господиню, а не примушувала її страждати, потрібно правильно вибрати шубу. Вона повинна бути якісною. Існують правила, за якими можна перевірити, чи довго прослужить шуба, наскільки вона хороша.
Інструкція
1
Щоб шуба з натурального хутра довго носилася, цей хутро має бути добре виробленої. Для того, щоб зрозуміти, чи за всіма правилами вироблені шкурки, з яких зшита шуба, треба подивитися на їх виворіт. Зворотний бік шкур повинна бути трохи бархатистою на дотик і еластичною. Її колір повинен бути ніжно-кремовим, ні в якому разі не жовтим. Якщо шуба зсередини жовтого кольору, значить, вона зшита зі старих шкур, а це погано. Крім того, хороший хутро повинен володіти густим підпушком. Щоб переконатися, чи достатньо густий підпушок у шуби, треба провести рукою в напрямку «проти шерсті». Якщо виявите залисини або нерівномірне забарвлення - не варто купувати таку шубу. Особливо уважно потрібно оглядати рукава, області кишень і бічну поверхню стегна. Адже в цих місцях шуба зазвичай швидше витирається.
2
Зверніть увагу на щільність хутра в цілому. Він повинен бути однаково щільним і якісним по всій площі шуби. Не слухайте вмовляння і пояснення продавця - йому треба сплавити свій товар будь-яку ціну. Довіряйте лише своїм ощущеніям.Любой натуральне хутро повинен бути пружним на дотик і блискучим на вигляд. На ньому не повинно бути злиплих волосків. Якщо вони є, значить, шуба неякісна. Також ворс не повинен бути направлений в різні боки. Волоски повинні лежати паралельно один одному, не перехрещуватися. Також весь ворс повинен бути однієї висоти.
3
Якість шуби, звичайно, визначається і її видом. Найдовше носяться шуби з хутра видри і річкового бобра. Вони служать від 12 до 14 зим. Дорогі соболь і норка при дбайливому догляді прослужать вірою і правдою 8 - 10 зим. Єнот, песець, каракуль і овчина - до 6 зим. Ондатра, лисиця і нутрія - до 4 років. Шиншила, козлик, кролик - 2 роки.
Зверніть увагу
Для нутрії, песця та норки багато значить, хутро це дикого тваринного або вирощеного в неволі. У дикого - коротка ость і густий підпушок.