Як навчитися керувати людьми.

Успіх у бізнесі залежить від багатьох факторів. Крім працьовитості, таланту, цілеспрямованості та професійних навичок важливо вміння керувати людьми , якщо ви, звичайно, не вільний і самотній художник, а працюєте в колективі.
Інструкція
1
Запишіться на спеціальний тренінг або відвідайте майстер-клас, присвячені мистецтву керувати людьми .
2
Прочитайте книги з психології і нейролінгвістичному програмування, які допоможуть вам краще зрозуміти поведінку людей. Тренуйте навички правильної поведінки під час розмови, описані в спеціалізованій літературі по біхевіарізму. Вчіться інтерпретувати і застосовувати мову тіла.
3
Використовуйте метод батога і пряника. Заохочуйте підлеглих за якісно виконану роботу. Це дозволить мотивувати не тільки їх, але й усі решту колег. Стимулюйте співробітників словами, бонусами і грошовою винагородою. Якщо ви не в змозі платити людям премії, скажіть їм про це прямо, щоб уникнути подальших розчарувань і марних надій. Знайдіть інші способи, щоб стимулювати працівників. Критикуйте співробітників, що виконують роботу недобросовісно. Карайте їх грошовими штрафами і доганами. Критикуйте конструктивно і об'єктивно. Давайте можливість виправити помилки.
4
Будьте в курсі проектів кожного співробітника і того, на якому етапі виконання вашого завдання він знаходиться. Будьте максимально інформовані про ситу роботи підлеглих і компетентний у своїй галузі. Це допоможе вам завоювати повагу співробітників, яке є ключем до вашого авторитету. Вимагайте від підлеглих складання звіту про виконану роботу. Проаналізувавши звіти, ви будете ясніше уявляти собі процес їх роботи, їх сильні і слабкі сторони. Ви будете бачити загальну картину, що дасть вам перевагу і додаткову вагу в очах підлеглих.
5
Спілкуйтеся зі своїми співробітниками! Вибудовуючи з колективом довірчі відносини, ви отримуєте можливість дізнатися підлеглих ближче, а значить, важливі інструменти для управління ними.
Ну от, нарешті ви дісталися до крісла боса. Але виявилося, що тільки таких професійних якостей, як знання спеціальності, компетентність і досвідченість, недостатньо для того, щоб справлятися з завданнями, що виникають перед керівниками.
Інструкція
1
Врахуйте, що працівники цінують у своєму керівнику такі якості, як уміння знайти підхід до людей, чесність і порядність, доброзичливе ставлення, впевненість у собі. Щоб зрозуміти, як поєднати в собі всі ці якості, відвідайте спеціальні тренінги для керівників. Вони допоможуть вам розібратися в собі і знайти спільну мову з подчіненнимі.Некоторие організатори тренінгів пропонують скласти для вас особисту програму, враховуючи ваші особливості та побажання. Заняття найчастіше складаються з теоретичної та практичної частин. Спочатку, як правило, пропонують проаналізувати вашу поведінку і помилки. Потім пропонують варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Після цього ви переходите до практичних занять. На семінарах ви будете навчені спеціальним психологічним прийомам, які необхідні начальнику. Це моделювання емоцій у підлеглих, техніка переконання і інші корисні навички. Але найцікавіше - це практика. У ній використовуються рольові ігри та ситуативні тренування. Вам, керівнику, дають завдання. Процес прийняття рішення, всі ваші аргументи за і проти того чи іншого варіанту записують на відео. Після цього фільм демонструють учаснику гри у присутності тренера-психолога. Разом з ним ви аналізуєте ваші дії.
2
Якщо ви хочете отримувати хороші результати від роботи ваших підлеглих, то не забувайте про мотивацію. Мотивація - це причини, які змушують вашого співробітника працювати добре або погано. У ваших силах зробити так, щоб працівник трудився на відмінно. Для цього: - заохочуйте свого співробітника (можна матеріально, але не обов'язково); - прислухайтеся до його пропозицій; - підкреслюйте значимість роботи, яку виконує підлеглий.
3
Врахуйте, що хороший керівник повинен володіти такими якостями: - ви ніколи не лаєте свого підопічного за очі або при інших співробітниках. Всі промахи можна обговорювати тільки з конкретним человеком.- як справжній керівник, ви ніколи не спізнюєтеся, тільки зрідка дозволяючи собі задержіваться.- ви пам'ятаєте все деякі подробиці життя підлеглих, склад їх сім'ї, стан здоров'я і т. Д. Не турбуйтеся, якщо не відразу виходить керувати, адже все приходить з досвідом. Бувають і перші промахи і безнадійні на перший погляд проблеми. Але ви обов'язково подолаєте всі перешкоди і пройдете ваш тернистий шлях до звання «кращого керівника». А підлеглі будуть вам вдячні, і ви почнете пишатися собою, коли побачите плоди своєї роботи.