Як прикрасити зал до Нового року. Прикраса залу на новий рік.

Будь-яке торжество передбачає відмінний настрій, і Новий Рік не виняток. Підготовка до цього свята включає в себе створення відповідної обстановки, а значить, прикраса залу .
Інструкція
1
Сплетіть з повітряних куль гірлянду у вигляді напису «з новим роком» і повісьте її під стелею. Зробіть самостійно або замовте в спеціалізованих агентствах великі фігури Снігуроньки та Діда Мороза з різнокольорових повітряних куль. Поставте їх на вході в зал, вітаючи гостей таким чином. Використовуйте в оздобленні гелеві фольговані кульки різноманітних форм і розмірів.
2
Купіть велику ялина, поставте її в центр залу і прикрасьте гірляндами, «дощем», кулями, шишками, бурульками і іграшками. Вибирайте кулі двох кольорів, наприклад, золоті і червоні, білі і сині, сріблясті і фіолетові. Зробіть ялинку засніженій за допомогою спеціально купленого флакончика з новорічним штучним інеєм або просто накидайте на гілки шматочки вати. На деякі гілки прикріпіть банти з різнокольорових стрічок. Під ялинку поставте кілька красивих порожніх коробок, перев'язаних стрічками з бантами, щоб імітувати подарунки від Діда Мороза.
3
Повісьте на двері різдвяний вінок з прикрашених ялинових гілок. Поставте на видному місці кошик, заповнену справжніми ялиновими шишками. Складіть з ялинових гілок букет, прикрасьте його маленькими кульками і «дощем» і поставте на стіл у вазі.
4
Виріжте з сріблястою або білого паперу сніжинки різних форм і розмірів і наклейте їх в хаотичному порядку на шибки.
5
Подвесьте до стелі золотисту і сріблясту мішуру, а також «дощ», який зазвичай використовується для прикраси ялинок.
6
Простягніть уздовж стін і стелі електричні гірлянди. Розставте по залу свічки, але так, щоб танцюючи, гості не зачіпали їх, ризикуючи влаштувати пожежу. Коли вимкнеться основне освітлення, свічки та гірлянди на ялинці і вздовж стін будуть єдиним джерелом світла.
7
драпіруйте стіни, столи і стільці білої струмує тканиною і прикрасьте драпіровку мішурою або золотистими сніжинками.