Як з'єднати диск с з диском D.

Для зміни поточного стану жорсткого диска існує декілька способів. Навіть для простого злиття декількох розділів в одну область можна не використовувати ніяких додаткових утиліт.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Для початку спробуйте використовувати стандартні програми операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Виберіть підменю «Адміністрування» і відкрийте його.
2
Відкрийте пункт «Управління диска мі». Виділіть один з розділів жорсткого диска , який братиме участь в процесі з'єднання. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити том».
3
Повторіть вищеописану операцію для другого розділу. Тепер натисніть кнопку «Створити том». Вкажіть формат файлової системи і розмір майбутнього розділу. Врахуйте, що дану операцію не можна проводити з системним розділом. Всі файли на обох диска х будуть видалені.
4
Якщо ж вам необхідно здійснити дану операцію без втрати даних, або в процесі злиття буде брати участь системний диск, то скористайтеся спеціальною утилітою. Скачайте програму Paragon Partition Manager.
5
Встановіть цей додаток на комп'ютер і перезавантажте операційну систему. Запустіть Partition Manager. Активуйте пункт «Режим досвідченого користувача».
6
Відкрийте вкладку «Майстра», розташовану на панелі інструментів програми. Перейдіть в меню «Додаткові функції» і клікніть по пункту «Об'єднання розділів».
7
Натисніть кнопку «Далі» для переходу до налаштувань розділів. Вкажіть два диска , в даному випадку це будуть диски C і D. Натисніть кнопку «Далі».
8
З'явиться вікно з попередженням про те, що ви поєднуєте несистемний розділ з системним. Натисніть кнопку «Так» для продовження. Відкриється вікно, що відображає стан розділів жорсткого диска до і після об'єднання. Натисніть кнопку «Далі».
9
Натисніть кнопку «Готово» для застосування налаштувань. Щоб запустити процес об'єднання розділів, натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни».
Зверніть увагу
Комп'ютер продовжить виконання даної операції після перезавантаження в DOS-режимі.