Як поставити діагноз без лікаря.

Іноді недуга наздоганяє людини раптово, і немає можливості здати аналізи і проконсультуватися з лікарем, щоб розібратися в причинах. Деякі непрямі ознаки допоможуть поставити попередній діагноз .
Інструкція
1
Якщо вас переслідують приватні головні болі і слабкість, не поспішайте записувати себе в хронічні гіпертоніки. Таким чином іноді проявляє себе нервове виснаження. Організм дає зрозуміти, що йому потрібен відпочинок, при цьому в повсякденній суєті ви можете не помічати, наскільки сильно втомилися.
2
Щоб зрозуміти, наскільки здорова ваша серцево-судинна система, проведіть простий тест. У швидкому темпі, але без особливої напруги, підніміться вгору по сходах. Якщо у вас виникла лише невелика задишка, нічого страшного. А ось сильна слабкість в ногах і потемніння в очах - причини для візиту до невропатолога.
3
Землисто-сірий колір шкіри обличчя може сигналізувати про неполадки шлунково-кишкового тракту. Підвищена блідість шкірних покривів часто супроводжує вегетосудинну дистонію. Почервоніння до багряного кольору, відчуття жаркого припливу крові - ознаки нестабільного кров'яного тиску.
4
Зверніть увагу на нігті на руках. Про нестачу кальцію в організмі сигналізує тонкі і ламкі нігтьові пластини. Їх володар також, швидше за все, схильний до карієсу.
5
Про порушення роботи печінки говорять жовтий відтінок білків очей, а також болі в правому підребер'ї і відчуття гіркоти у роті. Можливо, буде потрібно невелике коректування щоденного раціону.
6
Оніміння кінцівок, запаморочення, слабкість - це ознаки збоїв у роботі судинної системи організму. Ці скарги лікарі чують найбільш часто, вони можуть бути як ознакою стресу, так і початковими симптомами гіпертонії.
7
Виявивши у себе ті чи інші тривожні ознаки, не намагайтеся позбутися від них самостійно. Однак залишати їх без уваги, особливо, коли мова йде про гострого болю, також не варто. Неодмінно проконсультуйтеся з лікарем і збалансуйте свій режим праці та відпочинку.