Як зробити маскарадні костюми.

Маскарад - улюблена розвага дорослих і дітей у всіх країнах світу! Це можливість побути тим, ким ти себе почуваєш, незалежно від віку та професії, дуріти або спокушати інкогніто. Просто купити маскарадний костюм - це свідомо позбавити себе задоволення передчуття свята. Отже, як робити маскарадні костюми ?
Інструкція
1
Придумайте образ. Ким Ви плануєте постати на святі - Шреком, Кармен, Афродітою, Жінкою-кішкою, Людиною-павуком або нікому не відомим героєм або героїнею? Дозвольте фантазії розгулятися!
2
Переройте ваші антресолі, валізи, шафи, а також відвідаєте магазини тканин, рукоділля, канцелярських товарів і навіть місцевий «блошиний ринок», якщо відчуваєте, що вам чогось не вистачає. Не полінуйтеся досліджувати антресолі бабусі з дідусем, мами і тата, а також ваших друзів.
3
Намалюйте ваш костюм в найдрібніших деталях, це допоможе вам триматися продуманого образу, імпровізуючи по ходу роботи над ним.
4
Розбийте костюм на складові: головний убір, маска, сукню чи костюм, тобто те, що буде з тканин, взуття, аксесуари, а також різні об'ємно-фантазійні його частини.
5
Зробіть викрійку вашого костюма. Якщо ви знайомі з основами крою та шиття, це не складе труднощів. Якщо це для вас складно, то можна розпороти і взяти за лекало щось з непотрібного одягу або знайти готову викрійку в журналі або інтернеті. Або попросіть подругу або когось із членів вашої родини вам допомогти з схемою крою.
6
Скроїти ваш костюм або плаття, змітайте і приміряйте, а потім зшийте на машинці або вручну.
7
Експериментуйте з матеріалами. Використовуйте для об'ємних частин вашого костюма легкі матеріали, такі як синтепон, поролон, вата, пінопласт, а для створення чітких контурів і геометричних форм (капелюхів і ковпаків) - картон. Для каркасів підійде тонка дріт, для комірів в готичному і середньовічному стилі - гофрований папір, фольга та ватман. Купуйте для декорування костюма блискучу і яскраву папір для упаковки подарунків. Для борід і вусів підійдуть мочалки і штучне хутро. Не забувайте про перуки, їх можна купити або взяти напрокат.
8
Виріжте класичну просту маску з прорізами для очей з картону і розпишіть її фарбами, а також прикрасьте пір'ям, стразиками, зірочками з фольги або обтягніть оксамитом. Об'ємні маски і напівмаски, що повторюють контури обличчя, роблять із застосуванням техніки «пап'є-маше», її можна легко освоїти.
9
стилізує взуття під ваш костюм: якщо він в античному стилі - пофарбуйте старі в'єтнамки срібною фарбою, казкові чоботи-скороходи легко зробити з відслужили свій вік ботфортів, а турецькі черевички - з вузьконосих домашніх шльопанців.
10
Не обмежуйте себе, нехай ваш костюм буде злегка безглуздим, зате не нудним і оригінальним. Але пам'ятайте, що найкращий маскарадний костюм - це той, в якому ви зможете танцювати і веселитися до ранку, тобто легкий та зручний! А вже якщо вас у ньому ніхто не знає, значить, маскарад вдався!