Як намагнітити воду.

Ідея про особливі властивості намагніченої води відома вже кілька десятиліть. Вважається, що така вода біологічно активна і може надавати оздоровчу дію на організм. Експерименти показують, що вживання води, обробленої магнітом, підвищує проникність мембран тканинних клітин, регулює артеріальний тиск і підвищує обмін речовин. Чи можна приготувати омагніченную воду в домашніх умовах?
Вам знадобиться
  • Прилад МУМ-50 Едман, постійний магніт, пластиковий стаканчик, чиста вода
Інструкція
1
Для приготування намагніченої води вам буде потрібно постійний магніт з індукцією більше 150 мТл або спеціальний прилад для омагнічування води, наприклад, МУМ-50 Едман. Використання цих пристосувань дозволяє створити магнітне поле, проходячи через яке, вода набуває особливі властивості. Візьміть до відома, що нові властивості води, обробленої магнітом, зберігаються не більше трьох діб.
2
Приготуйте плоский квадратний або круглий магніт діаметром близько 50 мм і товщиною 10 мм. Такий магніт з одного боку має «північний» полюс (N), а з іншого - «південний» (S).
3
Візьміть пластиковий стаканчик; найкраще використовувати ємність від біойогурті «Услід». Наповніть стаканчик чистої негазованої водою (близько 80 мл). Прилад МУМ-50 Едман поставте робочою поверхнею вгору. Поставте на поверхню приладу склянку з водою і накрийте його індикатором магнітного поля. Такий індикатор включений в комплект приладу і точно відповідає розміру склянки від біойогурті.
4
Покладіть на індикатор магнітного поля постійний магніт необхідної стороною вниз, залежно від того, яка полярність вам потрібно. У такому стані витримаєте воду протягом декількох годин. Оптимальний час омагнічування рідини - від 12 до 24 годин. Ємність на магніті можна тримати постійно, періодично підливаючи в стаканчик воду .
5
Для утворення диполів з вектором спрямованості «південь-північ» магніт розташуйте на кришці стаканчика південним полюсом вниз, а клавіша перемикача приладу повинна бути включена в режимі «+». Якщо ж покласти магніт північним полюсом вниз, а клавішу приладу встановити в режим «-», диполі будуть мати напрям «північ-південь».
6
Дотримуйтесь заходів безпеки при використанні даного методу. Не можна опускати магніт в воду , він повинен розташовуватися тільки із зовнішнього боку стаканчика. Процедуру омагнічування води проводите подалі від холодильника, мікрохвильової печі та інших електропобутових приладів.
Кожна клітина людини складається з рідини з яскраво вираженим магнітним полем. Якщо магнітний резонанс порушується, виникають різні захворювання. Застосовуючи магнітну воду, можна отримати баланс внутрішньоклітинного магнітного стану і позбутися від величезної кількості захворювань, не використовуючи хімічні препарати. Цілющі властивості магнітної води були вивчені у вісімнадцятому столітті фізиком Герс, але в Росії прийнято вважати першовідкривачем Утехина Е.В, який в 80-х роках багато писав і розповідав про цілющі властивості прийому намагніченої води.
Вам знадобиться
  • - прилад МУМ-50 Едман;
  • - магніт 150-200 мТл;
  • - магнітний глечик;
  • - ємність для води.
Інструкція
1
При намагнічуванні звичайної водопровідної води вона стає біологічно активною, вага води зменшується, чому досі немає адекватних пояснень. Всі домішки, що знаходяться у воді і різноманітні суспензії з солей важких металів, заліза, вапна та інших, дають осад на дні. При використанні такої води у чайнику не утворюється накип, а вже утворилася просто відстає від стінок і легко видаляється. Така властивість магнітного поля широко застосовується у фільтрах. Наприклад, магнітний фільтр для пральної машини може служити 5 років, і в агрегат не потрібно додавати додаткові кошти від накипу.
2
У людському організмі біологічно активна вода швидко засвоюється, прискорено проходить по всіх внутрішньоклітинної рідини, що не тільки заряджає організм бадьорістю, а й відновлює рівновагу всієї внутрішньоклітинної системи.
3
Систематичний прийом намагніченої води допомагає позбутися від дрібних каменів і піску в нирках, сечовому міхурі, печінки і жовчовивідних протоках. Сприяє виведенню холестерину, нормалізує травлення, загальний обмін речовин. Допомагає справлятися з простудними і вірусними інфекційними захворюваннями, нормалізує сон, апетит, настрій. Рекомендується її прийом при цукровому діабеті, подагрі, ревматичному артриті, при загальній слабкості, підвищеної стомлюваності. Щоб звичайна вода знайшла лікувальні властивості, її потрібно правильно приготувати.
4
У продажу є спеціальний прилад для намагнічування води під назвою МУМ-50 Едман. Через прилад пропускається звичайна водопровідна або фільтрована вода, моментально набуває магнітний заряд і стає біологічно активною речовиною.
5
Також можна використовувати постійні магніти 150-200 мТл. Для намагнічування води достатньо поставити ємність з чистою водою на магніти на кілька годин - від 10 до 24. Також можна регулювати полярність намагніченої води полюсом N - північним і полюсом S - південним. Вода з південним зарядом має виражену стимулюючу дію, тому її не приймають на ніч. Північний полюс працює як заспокійливий заряд і допомагає добре засинати.
6
Крім зазначених приладів є китайські магнітні глечики, в які наливається звичайна вода і намагнічується за лічені години.
7
Приймати магнітну воду потрібно по 200 г 5-6 разів на день, тривалий час. Намагнічена вода зберігає свої лікувальні властивості до 76 годин, після чого потрібно заряджати свіжу воду.