Як знайти видалені з корзини файли. Як знайти віддалений файл в комп'ютері.

Випадково стерта потрібна інформація - це тільки півбіди. Гірше, коли ви встигли почистити Корзину і тільки потім виявили, що разом з «прибиранням» видалили і потрібний файл, а резервного копіювання, звичайно, зроблено не було. Але навіть у цьому випадку можна знайти видалені з кошика файли. Розробники програмного забезпечення придумали спеціальні програми, які дозволяють відновити втрачені дані.
Вам знадобиться
  • - програма Recuva
Інструкція
1
Програма Recuva - це маленька утиліта, що вільно розповсюджується, легка в зверненні. Не складе ніяких труднощів завантажити її і встановити на компьютер.Запустіте програму. Ви побачите на своєму моніторі нове відкрилося вікно - це майстер установки. Якщо хочете - можете закрити це вікно - утиліта настільки доброзичлива і проста, що ніяка додаткова допомога в установці і в роботі з програмою вам не буде потрібно. Або можете скористатися підказками майстра установки.
2
Погодьтеся з умовами «Ліцензійної угоди» та дотримуйтеся далі.
3
Програма запропонує вам встановити безкоштовну Панель інструментів Google - це вже на ваш розсуд. Коли визначитеся з цим питанням - натисніть «Встановити».
4
У першу чергу в налаштуваннях програми виберіть мову, на якому вона повинна працювати. Це можна зробити, послідовно вибравши Options - Language - Russian.
5
Потім зайдіть на той диск, де в недалекому минулому знаходилися потрібні вам втрачені дані. Натисніть кнопку «Аналіз».
6
Процес аналізу завершиться швидко, і перед вами відкриється список видалених файлів. Програма не тільки надасть список стертих даних, але і присвоїть кожному файлу значок, що позначає можливість його восстановленія.Рядом з файлами, які можна відновити, буде світитися гурток зеленого кольору, поруч з тими, які можуть бути відновлені тільки частково - жовтого, а з тими , які відновити неможливо - червоного кольору.
7
Перегляньте даний список і відзначте галочкою ті файли, які ви хочете повернути. Натисніть кнопку «Відновити». Через хвилину втрачені дані будуть відновлені на те місце, де вони перебували раніше.
Зверніть увагу
Ще одна властивість утиліти Recuva полягає в тому, що вона здатна не тільки повертати втрачену інформацію, але і назавжди її видаляти.
Корисна порада
Щоб не хвилюватися через дрібниці візьміть за правило регулярно робити резервне копіювання.