Як поставити значок копірайту в Word. значок копірайту Як ставити.

Знак копірайту , який представляє собою латинську літеру "c", укладену в окружність, повідомляє про те, що права на контент, яким він відзначений, належать певній особі. Поставити знак копірайту в Word можна кількома способами.
Інструкція
1
В програмі Microsoft Word передбачена можливість вставки практично будь-яких застосовуваних у пресі символів і знаків. Для того щоб вставити значок копірайту в Word 2007, перейдіть на вкладку під назвою "Вставка" і натисніть на кнопку "Символ". Відкриється невелика таблиця найбільш часто використовуваних символів. Якщо знака копірайту серед них не виявиться - натисніть на кнопку "Інші символи". Відкриється діалогове вікно з набором усіх можливих символів. Знайдіть серед них необхідний, натисніть на нього один раз, потім натисніть кнопку "Вставити". Значок копірайту з'явиться в тому місці де стояв курсор.
2
Поставити значок копірайту також можна за допомогою спеціального коду, який вводимо з клавіатури. Для вставки символу даними способом встановіть курсор в те місце, де повинен стояти значок копірайту , потім натисніть клавішу Alt, і, не відпускаючи її, наберіть на цифровій клавіатурі код 0169. Тепер відпустіть клавішу Alt . Знак копірайту з'явиться в потрібному місці. Якщо ви вводите текст з клавіатури ноутбука, цифрова клавіатура якого поєднана з основною, то під час використання даного поєднання клавіші і введення коду утримуйте кнопку Fn.
3
Вставити значок копірайту також можна за допомогою призначення певного поєднання клавіш для вставки спеціального символу. Для цього відкрийте діалогове вікно "Інші символи" (способом, описаним у першому кроці), знайдіть символ копірайту , виділіть його і натисніть кнопку "Поєднання клавіш", розташовану внизу діалогового вікна. У вікні, поставте курсор в поле "Нове сполучення клавіш" і одночасно натисніть дві або три клавіші (наприклад, Ctrl + D, або Alt + Shift + A), поєднання яких відповідатиме за вставку обраного символу. Збережіть зміни. Тепер значок копірайту можна буде вставляти за допомогою зручного вам поєднання клавіш.