Як зменшити боки і живіт.

Якщо ви помітили надлишки жиру в області боків і живота , необхідно підібрати спеціальні фізичні вправи. Вони допоможуть прибрати зайві відкладення в цих частинах тіла. Враховуйте, що всі вправи необхідно виконувати в міру. Тренуючись через силу, ви проблему не вирішите. Сприятливо буде діяти поступове збільшення кількості вправ, але знову ж таки в міру.
Інструкція
1
Щоб виконати першу вправу, ляжте на спину, ноги при цьому зігніть в колінах. Вздовж тіла покладіть руки. Вправа необхідно виконувати таким чином: згинайте тіло і по черзі руками діставайте до п'ят. Ця вправа нагадує нахили, які виконують в стоячому положенні.
2
При виконанні другого вправи залиште положення тіла тим же. За голову необхідно покласти руки, зігнуті в ліктях. Вправу виконуйте таким чином: підійміть тулуб, напружуючи при цьому м'язи преса. Необхідно, щоб лікті стосувалися колін. Дане вправу потрібно робити повільно.
3
Виконуючи третя вправа, вихідне положення залиште тим же. Вправа схоже на друге тільки крім підйому тулуба його потрібно трохи повертати, щоб торкнутися лівим ліктем правого коліна і навпаки. Ноги відривати від підлоги не можна.
4
Щоб почати виконувати наступну вправу, необхідно лягти на лівий бік. Ноги зігніть в колінах, вони при цьому повинні бути разом. На праве вухо покладіть праву руку. Вправа виконується наступним чином: піднімайте верхню частину тулуба якомога вище від підлоги. Косі м'язи живота при цьому будуть напружуватися. Повторіть ті ж самі дії тільки на іншій стороні.
5
П'ята вправа виконуйте в тому ж положенні, що і попереднє. Праву руку можете ложить, так як вам зручно, а ліву руку необхідно покласти за голову. Одночасно піднімайте вгору ліву ногу і верхню частину тулуба. Після цього повторіть вправу для іншої сторони.
6
Щоб виконати вправу вам буде потрібно гімнастична дошка. Ляжте на дошку, ноги при цьому повинні бути вгорі. На ліве вухо покладіть ліву руку, а праву - на праве вухо. При виконанні вправи необхідно піднімати верхню частину тіла таким чином, щоб правим ліктем стосуватися лівого коліна. Вправу потрібно робити повільно. Не забудьте повторити вправу для іншої сторони тіла.
7
При виконанні наступного вправи сядьте на підлогу і візьміть у руки вантаж. Відкиньтеся трохи назад і відривайте ноги від підлоги. Поверніть верхню частину тіла так, щоб вантаж з двох сторін стосувався підлоги.
8
Наступна вправа робіть в положенні стоячи. Візьміть штангу і покладіть її, таким чином, на плечі і шию, щоб вона розташовувалася паралельно підлозі. Після цього станьте рівно, ноги розведіть на ширину плечей і зробіть нахил в бік. Вправа необхідно виконувати повільно. По черзі робіть нахили в правий і лівий бік.
9
Якщо у вас є можливість займатися на турніку, можна зробити наступну вправу. Необхідно повиснути на турніку. Потім підніміть ноги до грудей (згинайте їх у колінах). При цьому злегка обертайте тулубом. Якомога вище піднімайте коліна. Вправа необхідно робити в повільному темпі.