Як урізноманітнити побут.

Повсякденне життя може стати нудною і викликати тугу своєю одноманітністю. Побут "з'їдає" людини, кожний наступний день якого схожий на попередній. Здається, що доля начебто вдалася: є робота, дім, коханого чоловіка ... Але рутина затягує, а щастя кудись іде. А адже жити стане набагато веселіше, досить просто свій побут урізноманітнити.
Інструкція
1
Не намагайтеся робити всі справи відразу. Багатьом людям зазвичай здається: ось зараз необхідно зробити якомога більше, зате потім настане довгоочікуваний відпочинок. Подібну думку не відповідає дійсності. По-перше, "завантаживши" себе, ви ризикуєте втомитися настільки, що життя здасться зовсім сіркою і безрадісної. По-друге, в побуті безхмарного проведення часу майже не буває: молоко "втече" на плиту - потрібно її помити, дитина прийшла з прогулянки забруднити - його належить купати, а речі прати, собака натоптаних брудними лапами - доведеться прибирати і т.д. Тільки на самоті ви - сам собі господар, а, маючи сім'ю, доводиться постійно крутитися, як "білка в колесі".
2
Внесіть в домашні клопоти маленькі приємності - щось на зразок заохочення за зроблене. Наприклад, ви встали рано вранці і вже встигли приготувати сніданок, нагодувати рідних, помити посуд, а на роботу йти або ще не час, або не потрібно - тоді трохи розслабтеся. Зробіть що-небудь приємне тільки для вас: почитайте годинку, подивіться улюблений серіал, прогуляйтеся на свіжому повітрі і т.п. Коли ж належить прибирання, її активно можна провести під музику. Часом музичний супровід приносить стільки позитиву, що навіть втоми не відчувається.
3
Виконуйте роботу по дому всією сім'єю, хоча б зрідка. При правильній організації таке, здавалося б, нелегка справа стане швидким і простим. Головне, нікого ні до чого не примушувати, а просто попросити про допомогу. Так з часом у всіх домашніх з'являться свої обов'язки. Наприклад, діти, які не досягли підліткового віку, зазвичай із задоволенням допомагають дорослим - для них це цікаве заняття. А значить, вони цілком впораються зі збиранням іграшок або приймуть участь у накриванні столу до вечері. Дорослі ж домочадці можуть підсобити вам пропилососити, протерши пил або сходивши в магазин за продуктами. І не забувайте всіх хвалити - рідні повинні знати, що вони у вас - найкращі. Таким чином, ви і побут різноманітите і час разом проведете, що вельми важливо для міцної, дружної сім'ї.