Як зробити шоколадний коктейль. Як зробити молочно шоколадний коктель.

Шоколадний коктейль - це ласощі, що люблять і дорослі, і діти. Незліченна кількість варіацій і простота виконання роблять шоколадний коктейль дуже популярним напоєм.
Вам знадобиться
    • молоко
    • шоколад
    • вишневий сироп
    • морозиво
    • збиті вершки
Інструкція
1
Підготуйте необхідні продукти.Для простого шоколадного коктейлю можна використовувати молоко, вершкове морозиво і какао (краще без добавок у вигляді цукру) .Смешайте морозиво з молоком у пропорції 1 до 3, додайте 3-4 чайних ложки какао. Гарненько збийте масу міксером і розлийте у високі склянки.
2
Проявіть фантазію.Еслі у вас є трохи часу, поекспериментуйте! Розтопіть плитку темного шоколаду на водяній бані, змішайте з молоком, щоб шоколад при охолодженні НЕ загус, але і не був дуже рідким. Охолодіть суміш. З'єднайте з морозивом в пропорції 1 до 2. Збийте міксером і розлийте в келихи.
3
Не бійтеся експериментувати! Темний шоколад і вишня - класичне смакове поєднання. Чому б не зробити вишнево-шоколадний коктейль ? Невелика кількість вишневого сиропу при збиванні зробить смак коктейлю незвичайним. Він точно сподобається вашим гостям! Можна пом'якшити смак шоколаду бананом. Якщо при приготуванні додати в суміш половину невеликого стиглого банана, коктейль не тільки вийде дуже ніжним і більш щільним, але і з тонким банановим ароматом.
4
Зробіть красиво! Шоколадний коктейль може бути не тільки смачним, але і дуже красивим. Через щільну структури напій легко витримає шапку збитих вершків зверху або невелику коктейль ную вішенку.Шоколадний коктейль можна прикрасити тертою кокосовою стружкою, кондитерської посипкою або маленькими шматочками шоколада.Еслі проявити трохи вправності, можна отримати коктейль у вигляді спіралі в бокалі. Наповніть високий келих коктейлем, налийте в центр трохи вишневого сиропу. Потім акуратно, круговими рухами розмішайте сироп тонкою трубочкою, поступово піднімаючи її вгору - на стінках келиха залишаться спіралі вишневого кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kRRXFwL7jrc