Як додати напис на фото.

Іноді з'являється необхідність додати напис до фотографії - або як водяний знак для захисту авторських прав, або для того, щоб перетворити фотографію в пам'ятну листівку. Adobe Photoshop, поряд з багатьма іншими, дає таку можливість.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в фотошопі. На панелі інструментів знайдіть велику букву Т. Розкрийте список, клацнувши правою клавішею миші по трикутнику в правому нижньому кутку. Вибирайте потрібний інструмент в залежності від того, яку напис ви хочете зробити. Horizontal Type Tool пише справа наліво, Vertical Type Tool - зверху вниз.
2
На панелі властивостей встановіть параметри шрифту для вашої написи - його вид, стиль, розмір і колір. Стиль може бути прямим (Regular), похилим (Italic), жирним (Bold) і жирним похилим (Bold Italic). У віконці зі списком, позначеним літерою Т, вибирайте розмір шрифту. Якщо жоден із запропонованих вас не влаштовує, не біда. Ви зможете змінити розмір готової написи, застосувавши до неї вільну трансформацію. Натисніть комбінацію Ctrl + T, затисніть клавішу Shift, курсор наведіть на будь-який з вузликів на рамці навколо тексту і, рухаючи мишкою, міняйте розмір букв.
3
Колір букв можна вибрати як на панелі властивостей, так і на панелі інструментів. За замовчуванням на панелі властивостей встановлений колір переднього плану. Натисніть на кольоровий прямокутник (Set the text color) і що з'явилася палітрі вибирайте потрібний тон.
4
Друга справа кнопка (Create warped text) викликає вікно Warp Text, в якому ви можете вибрати загальний вигляд вашої написи. Ступінь викривлення регулюється повзунками.
5
Щоб до напису можна було застосовувати стилі та ефекти, клацніть по ній правою клавішею миші і в контекстному меню вибирайте опцію Rasterize Type. Клацніть двічі по іконці шару з напис ю, щоб потрапити в діалогове вікно Layer Style. Використовуючи опції Drop Shadow і Inner Shadow, можна домогтися об'ємного ефекту.
Корисна порада
Не обов'язково набирати текст в фотошопі. Можна використовувати для цього графічний редактор, потім скопіювати готову напис в буфер (Ctrl + C) і вставити її в зображення, натиснувши спочатку Т, а потім комбінацію Ctrl + V.