Як вкладати особисті гроші.

Перед кожною людиною, серйозно думає про своє фінансове благополуччя, рано чи пізно постає питання про те, як розпорядитися своїми накопиченнями. Безумовно, в першу чергу всі ми зацікавлені в надійних і максимально вигідних інвестиціях. Однак обидва ці критерію підчас виключають один одного. Як же правильно вибрати активи, в які слід вкладати свої особисті кошти?
Інструкція
1
Ознайомтеся зі звітами аналітичних агентств, які періодично надають інформацію про стан справ на світових фінансових ринках. Дані про темпи економічного зростання найбільш розвинених країн, кредитні рейтинги найбільших економік світу та інші дані дозволяють з певним ступенем ймовірності передбачити ситуацію на ринку інвестицій.
2
В періоди економічної нестабільності найбільш надійним для рядового приватного інвестора буде рішення вивести кошти з ринку і розмістити їх на банківському депозиті з щомісячним нарахуванням відсотків. Депозит також повинен припускати можливість його закриття при необхідності, адже ринкова ситуація може змінитися в кращу сторону. Такий вид вкладення грошових коштів поєднує в собі максимально низький ризик втрати заощаджень і відносно невисоку прибутковість.
3
Інший варіант розміщення коштів - покупка певного виду валюти. При такому вигляді інвестування ви повинні, як мінімум, мати уявлення про довгострокові тенденції на ринку іноземних валют. Для того щоб оцінити тенденції валютного ринку, ви можете використовувати дані фундаментального і технічного аналізу. Обидва види аналізу, втім, вимагають спеціальних знань, досвіду і не можуть гарантувати беззбитковість вкладень у валюту.
4
Якщо ви схильні до ризику і вибираєте горизонт інвестування тривалістю в рік, використовуйте для інвестування акції споживчого сектора, металургійних компаній, нафтовидобувної галузі економіки та фармацевтичних предпріяітй. Придбавати акції слід тільки в тому випадку, коли різкі коливання курсів цінних паперів вляжуться і прийдуть в стабільний стан.
5
Одним із принципів вкладень коштів з керованим ризиком є поділ інвестицій на частини. Так, ви можете вкласти кошти в покупку різних видів валюти, а частину грошових коштів використовувати для покупки облігацій компаній з високим рівнем державної участі, що знизить ризик втрати вкладень.