Як лікувати тріск у вухах. камфорний спирт при сірчаної пробці.

Тріск в вухах часто є симптомом різних захворювань органів слуху. Може бути короткочасним, тривалим або постійним. Інтенсивність тріска також може бути різною, як правило, посилюється в тиші. Буває при захворюваннях будь-якої ділянки слухового органа: при сірчаної пробці, отиті, невриті, захворюванні равлики і центральних слухових розладах.
Вам знадобиться
  • - мигдальне масло;
  • - прополіс;
  • - спирт медичний 70%;
  • - корінь аїру;
  • - березовий дьоготь;
  • - молоко.
Інструкція
1
Для розм'якшення сірчаної пробки та безпроблемного вилучення її використовуйте аптечне мигдальне масло. Щодня закопуйте 2-3 краплі на ніч у хворе вухо. Вранці вухо слід заткнути ватяною турундочкой, щоб не застудити. Курс лікування - 2 тижні.
2
При отитах дуже ефективна 10% настоянка прополісу. Візьміть 10 грам подрібненого прополісу і залийте 100 мл 70% медичного спирту. Настоюйте в темному місці 2-3 тижні. На ніч закладайте у вухо турундочку, змочену в приготовленої прополисной настоянці. Курс лікування - 2 тижні.
3
Одночасно корисно приготувати для прийому всередину наступне лікарський засіб. Візьміть чайну ложку кореня аїру, залийте півлітра окропу і поставте на півгодини на водяну баню. Потім процідіть і приймайте по столовій ложці тричі на день перед їдою. Курс лікування - до двох місяців.
4
При трісці в вухах багатьом допомагає прийом березового дьогтю. Візьміть чайну ложку аптечного березового дьогтю і розчиніть його в склянці молока. Випийте протягом дня невеликими порціями на голодний шлунок. Курс лікування - 35-45 днів.
5
При нормальному і зниженому артеріальному тиску рекомендується для лікування тріска в шах приймати настоянку лимонника. Це відмінний засіб профілактики приглухуватості і лікування тріска в вухах. Приймайте по 20-30 крапель тричі на день. Курс лікування - місяць. Настоянка лимонника категорично не рекомендується при артеріальній гіпертензії.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати про те, що тріск у вухах може пройти сам, а може і призвести до повної втрати слуху. Необхідно встановити причину його появи і лікувати основне захворювання, завдяки якому він і з'явився.
Корисна порада
Багатьох проблем зі слухом, в тому числі і тріску в вухах, можна уникнути, якщо вчасно лікувати простудні захворювання носоглотки, які дають ускладнення саме на органи слуху. Інфекція проникає по слуховий трубі у вухо, залучаючи його в запальний процес, і вражає його.