Як дізнатися, скільки ядер працює. Як визначити скільки ядер працюють в процесорі.

Зараз багато ядерними процесорами нікого не здивуєш. Однак при установці нового процесора або покупці комп'ютера цілком все ж не зайвим буде перевірити - чи відповідає кількість ядер в даному процесорі заявленим характеристикам.
Інструкція
1
Для початку використовуйте комбінацію клавіш Alt + Ctrl + Del для виклику диспетчера задач. Варто пам'ятати, що в різних версіях операційних систем реакція на натискання даної комбінації клавіш буде різна - або відразу відкриється вікно диспетчера задач, або ви потрапите в список вибору подальших дій - запустити диспетчер, вимкнути пк, вийти з системи і т. Д.
2
Інший спосіб виклику диспетчера задач - наведіть курсор миші на область панелі задач і натисніть на праву кнопку. Ви відкриєте контекстне меню, в якому слід вибрати пункт «Запустити диспетчер задач». Обидва випадки несуть однаковий результат. Використовуйте той, який вам найбільш зручний.
3
Перейдіть на вкладку «Швидкодія» у вікні диспетчера задач. Зверніть увагу на вікна з чорним фоном і сіткою зеленого кольору - це індикатори навантаження на ті чи інші компоненти системи.
4
Подивіться на індикатори, розташовані під написом «Хронологія завантаження процесора». Їх кількість і визначатиме кількість діючих ядер на вашому процесорі. Так само, як ви бачите, тут відображається графік навантаження на ядра в режимі реального часу.
5
Скачайте програму CPU-Z для того, щоб отримати більш повну інформацію про свій процесорі і кожному ядрі, що входить до його складу. Просто встановіть програму і відразу ж після запуску побачите інформацію про своє процесорі. На вкладках вікна програми також є докладна інформація про встановлену оперативної пам'яті і відеосистеми.
Корисна порада
Розрізняйте логічні і фізичні ядра процесора! Припустимо, індикатора у вас два, однак насправді вони можуть відображати логічні ядра (це значить, що дані «ядра» створені на основі базового програмним шляхом), а за фактом ядро одне.