Як архівувати гри.

Архівація ігри дозволяє користувачеві незначно скоротити її обсяг. Також слід зауважити, що дана дія може бути виконано для більш зручного копіювання тієї чи іншої комп'ютерної ігри на носій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, гра, архіватор.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері відсутня програма-архіватор, попередньо встановіть її. На сьогоднішній день найбільш популярним архіватором є WinRAR. Щоб скачати інсталятор програми, відвідайте офіційний сайт його розробника, ввівши URL win-rar.ru в адресний рядок вашого браузера.
2
Дочекайтеся завантаження установника програми-архіватора, після чого, перевірте його на наявність вірусів (незважаючи на те, що інсталятор був викачаний з офіційного ресурсу). Для перевірки клікніть на скачанном установнику правою кнопкою мишки і виберіть відповідну команду (вона буде відображена в тому випадку, якщо на ПК вже встановлене антивірусне програмне забезпечення). Якщо антивірус не виявить загрози безпеки системи, встановіть програму.
3
Під час установки намагайтеся не змінювати її стандартних параметрів. Після того, як ви інсталюєте програму, активуйте пробну версію (ви зможете користуватися нею безкоштовно протягом одного місяця). По закінченню даного терміну ви вправі видалити додаток або ж придбати оплачену ліцензію.
4
Після того як ви активуєте пробну версію програми-архіватора, у вас з'явиться можливість архівувати ігри . Робиться це досить просто. Зайдіть в розділ жорсткого диска, де знаходиться сама гра. Відкрийте папку ігри , після чого, утримуючи ліву клавішу мишки, виділіть всі документи в ній. Клікніть правою клавішею мишки на будь-якому з виділених документів. Відкриється таблиця властивостей файлів. В даній таблиці ви побачите параметр «Add to Archive ...». Клікніть по даному параметру.
5
Як тільки ви оберете пункт «Add to Archive ...», на дисплеї з'явиться вікно, де ви зможете задати ім'я створюваного архіву, а також змінити деякі параметри його створення. Якщо ви новачок в роботі з даною програмою, просто перейменуйте архів в назву ігри , після чого, клікніть по кнопці «ОК». Архів буде створений.