Як убезпечити магазин. в магазині зняти захист види аларм.

Крадіжка в супермаркетах та інших магазинах самообслуговування неминуче. При розрахунку прибутку в більшості мереж, як правило, навіть закладається певний відсоток крадіжки товарів. Однак комплекс заходів щодо забезпечення безпеки торгової зони допоможе істотно скоротити збитки.
Вам знадобиться
  • - система відеоспостереження;
  • - турнікети;
  • - магнітні чіпи.
Інструкція
1
Встановіть систему відеоспостереження в магазині. Вона допоможе не тільки мінімізувати число крадіжок, а й вирішувати виникаючі конфліктні ситуації. Як правило, професійні злодії і клептомани вельми добре обізнані про основні хитрощах, за допомогою яких можна обійти будь-яку охоронну систему. Але якщо камер буде багато, а спостереження буде вестися сумлінно, з'їсти продукт в торговому залі, покласти річ в сумку або відірвати бирку з товару злодіям буде набагато складніше.
2
Встановіть на виході і магазина турнікети або ворота з детекторами. При цьому весь товар повинен бути забезпечений або магнітними чіпами, або спеціальними бирками-алармами, які знімаються на касі. Якщо масивний аларм з одягу зняти вручну неможливо, то з тонким чипом впораються багато. Ускладните процес відклеювання чіпа з продукції. Розміщуйте його всередині упаковки, роблячи поверх неї додатковий шар плівки. Магнітний чіп можна заховати всередині деяких товарів, наприклад, книг або дисків. При цьому і він взагалі буде непомітний покупцеві з першого погляду.
3
Зверніться в охоронне агентство з хорошою репутацією. Його співробітники будуть не тільки забезпечувати безпеку вашого магазину, пов'язану з серйозними позаштатними ситуаціями (нападами, пограбуваннями), але і забезпечать захист від дрібної крадіжки. Охоронці повинні обов'язково діяти в єдиному ключі разом з продавцями і касирами. Весь персонал магазину зобов'язаний бути спостережливим і намагатися запобігти крадіжки, а не тільки ловити шахраїв. Адже довести факт крадіжки вельми проблематично: злодій може послатися на забудькуватість, необережність і просто піти від відповідальності.
Зверніть увагу
Охорона магазину не має права обшукувати особисті речі додивлятися покупців, підозрюваних в крадіжці, навіть якщо факт крадіжки очевидний. Щоб залучити шахрая до відповідальності, необхідно викликати поліцію.
Корисна порада
Встановіть в магазин сигналізацію і тривожні кнопки. Відкриті нападу на касирів, на жаль, трапляються нерідко. Сучасна сигналізація зведе втрати до мінімуму.