Як вибрати клітку для папуги. Як вибрати папугу і клітку.

Найважливіше, що потрібно знати про папуг , це те, що в природі вони дуже волелюбні птиці і, зрозуміло, зміст папуг в неволі може негативно позначитися на їх самопочутті. Тому й до вибору клітини потрібно підійти з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Облаштуйте клітку всілякими вольєрами, жердочками та іншими пристосуваннями, завдяки яким папуга отримає можливість пограти. Не забудьте про те, що такі ж жердочки необхідно буде розмістити і в кімнатах вашої квартири, так як папузі потрібно переміщатися, а постійне перебування в клітці може спричинити за собою сумні результати.
2
Пам'ятайте, що ні в якому разі не потрібно купувати для утримання папуги підлогові клітини, адже папуги тільки високо від землі відчувають себе в безпеці.
3
Зверніть увагу на форму клітини. Часто магазини пропонують занадто вузькі клітки для утримання папуги, в таких клітинах птах навряд чи зможе вільно рухатися. А адже папуги досить активні пташки і, перебуваючи в незручній і тісній клітці, можуть стати більш агресивними. Якщо говорити про приблизні розміри клітини, то в цілому краще вибирати таку, ширина якої близько 80 см, але тут важливо врахувати, щоб площа "статі" та "стелі" клітини були досить великими, так як папуги пересуваються переважно по горизонталі і клітина може бути навіть не дуже високою.
4
Оберіть правильне розташування клітини у вашій квартирі. Краще розташувати клітку там, де найчастіше збираються всі члени родини, так як папузі вкрай важливо відчувати свою приналежність до сім'ї. Крім того, це допоможе йому відчувати себе більш захищеним, а вам буде набагато простіше займатися його вихованням, адже ваш улюбленець завжди буде на виду.
5
Продумайте і такий варіант створення додаткового місця для папуги, як вольєр, розташований на відкритому повітрі. Для його створення можна використовувати балкон або веранду. Завдяки наявності такого вольєра ваш вихованець зможе не тільки дихати свіжим повітрям, а й відпочивати від суспільства людей.
6
Підійдіть відповідально і серйозно до вибору клітини, так як деякі види папуг важко переживають несвободу. Тому намагайтеся створити своєму вихованцеві комфортні умови утримання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VBOQzSF-sus