Як складати букети.

Гарний букет здатний сказати набагато більше, ніж банальні побиті слова. При цьому зовсім не обов'язково вдаватися до дорогих послуг професіоналів. Навчитися складати букети дуже просто - потрібні лише трішки терпіння та художній смак.
Вам знадобиться
  • - квіти;
  • - декоративна зелень;
  • - ваза;
  • - художній смак;
Інструкція
1
Складання букета - процес творчий, що вимагає від упорядника акуратності і художнього смаку. На сьогоднішній день немає строгих правил або спеціальних норм, якими слід керуватися при складанні букетів. Однак існують загальні рекомендації, виконання яких дозволяє складати красиві стильні букети .Як складати букети - підготовка цветов.Первим етапом складання букета є зрізка потрібних кольорів. Зрізайте квіти під кутом і відразу ж кладіть їх у воду. Якщо такої можливості немає, перед зануренням у воду зробіть новий зріз, бажано під струменем води - це запобіжить появу повітряної пробкі.Оптімальное час для зрізання квітів - ранній ранок або пізній вечер.Перед тим як складати букет, необхідно видалити зайві листя зі стебла, а також колючки і шипи.
2
Як складати букети - складаємо композіцію.Еслі ви тільки освоюєте мистецтво ікебани, зупиніть свій вибір на монохромних букетах, для виготовлення яких використовуються квіти одного забарвлення. Оптимальна кількість видів квітів для одного букета - один або два, не рахуючи декоративної зелені. Розташуйте квіти так, щоб головки розташовувалися на різній висоті - це додасть букету фактурність. Розташовуйте квіти і зелень вільно - щільні букети не дозволяють повною мірою розкрити красу кожної цветка.Создайте фокусну точку, на якій затримується перший погляд. Це може бути яскравий великий квітка або фактурний бутон, розташований в центрі композиції.
3
Як складати букети - підбираємо вазу.Особое увагу варто приділити підбору вази для букета. В ідеалі ваза повинна бути нейтральних тонів: біла, чорна або сіра. При виборі вази керуйтеся простим правилом - для багатого і барвистого букета потрібна сувора лаконічна ваза. Якщо ж ви вибрали барвисту вазу чудернацької форми, букет повинен відрізнятися мінімалізмом, що межує з аскетизмом. Форма вази також повинна гармоніювати з формою букета. Високі букети відмінно виглядають у високих вузьких вазах, а низькі і шароподібні букети потребують широких низьких вазах. Оптимальне співвідношення букета і вази 1: 2.
Зверніть увагу
Не варто особливо старатися із зеленню - велика кількість зеленого листя може погіршити букет і приховати головки квітів.
Корисна порада
Не бійтеся видаляти зайве листя або пошкоджені пелюстки - в кінцевому результаті це піде на користь зовнішньому вигляду букета.