Як вибрати шпаклівку.

Якість ремонту залежить від якості використовуваних матеріалів. Найкращі шпалери, фарби, декоративні штукатурки та інші фінішні оздоблювальні матеріали не дадуть потрібного ефекту, якщо основа під них, тобто шпаклівка, буде підібрана неправильно.
Інструкція
1
Суха або готова шпаклівка? Для вирівнювання стін частіше використовуються сухі шпатлевочних суміші. Перед застосуванням їх розводять водою. Плюсів досить багато: це і невисока ціна, і невибагливість в зберіганні при різних температурах, і зручність транспортування, і можливість приготувати суміш потрібної консистенції. Але зберігається готова суміш зовсім недовго, на її приготування потрібен час і певна вправність, так як дуже важливо в точності дотримуватися технологію розчинення сухої смесі.Готовая шпаклівка зберігається значно довше, завдяки їй можна отримати гладку поверхню, легко піддається шліфовці, до того ж, це повністю готовий до використання продукт. Але коштує такий матеріал дорожче і він майже непридатний, якщо йдеться про попередню вирівнюванні стін.
2
Тип в'яжучого вещества.По цим показником шпаклівки діляться на гіпсові, полімерні і цементні. Найвища якість шпатлювання може забезпечити полімерна шпаклівка, правда, і коштує така суміш дорого. Найдешевший варіант - цементна шпаклівка, але цей матеріал піддається усадці, і наносити його необхідно в кілька шарів. З плюсів - цементна шпаклівка відрізняється високою влагоустойчивостью, завдяки чому може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю. Подібного переваги повністю позбавлена гіпсова шпаклівка, через це область її застосування досить обмежена.
3
Види шпатлевкі.В залежності від свого призначення, шпаклівки діляться на: вирівнюючі, фінішні, спеціалізовані та універсальні. Назва вирівнює і фінішної шпаклівки говорить сама за себе. Перші використовуються для попереднього вирівнювання поверхні, другі - для остаточної підготовки поверхні до нанесення оздоблювального матеріалу. Спеціалізована шпаклівка призначена для вирішення конкретних завдань. Наприклад, для закладення стиків плит перекриттів «рустів» або стиків гіпсових панелей. Вибрати такий матеріал просто, достатньо лише уважно ознайомитися з інструкцією, де вказується і область його застосування. Універсальні шпаклівки підходять практично для всіх вищеперелічених видів робіт. Зручно? Так. Але, на жаль, далеко не кожна універсальна шпаклівка може добре впоратися з будь-яким завданням. Зазвичай це під силу тільки найякіснішим і далеко не дешевим сумішам. Тому професіонали рідко вибирають цей матеріал.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P203mtxQXLY