Як солити огірки в бочці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Знову наступає сезон консервування овочів. Одним з методів заготовки огірків є соління і квашення в бочці . Готові, зеленувато-оливкового кольору огірочки, матимуть щільну хрустку м'якоть, солоновато-кислий смак з приємним ароматом спецій. Чудово підійдуть для приготування розсольнику, азу та інших страв.
Вам знадобиться
    • Бочка
    • огірки
    • пряні трави
    • сіль
    • вода.
Інструкція
1
Підготуйте бочку за два-три дні до засолювання. Ретельно вимийте її щіткою, заповніть водою і залиште на добу. Якщо бочка рассохлась, то підливайте час від часу в неї воду, поки рідина не перестане витікати. Також промийте і замочіть кришку. Потім обсушити бочку і обмажте її стінки і дно сумішшю часнику і солі, щоб запобігти розвитку цвілі.
2
Підготуйте розсіл для заливки приблизно за добу до засолювання. Візьміть звичайну питну воду, розчиніть в ній сіль (на 10 літрів води 500-900 г солі). Для соління дрібних огірків використовуйте розсіл 5-6% концентрації, для великих огірків і якщо бочка буде зберігатися при температурі вище 0оС - 7-9%. Профільтруйте його через марлю.
3
Виберете для засолювання огірки. Вони повинні бути свіжі, темно-зеленого кольору, з щільною пружною м'якоттю, неушкоджених шкіркою і недорозвиненими насінням. Краще візьміть огірки середнього розміру - 70 - 100 мм в довжину. Ретельно їх вимийте, замочіть на 2-3 години у воді з льодом.
4
На дно бочки і по стінках розкладіть листя хрону і кріп. Можна додавати листя чорної смородини та вишні. Щільно один до одного закладіть огірки носиком вниз. Наповніть бочку наполовину і додайте часник, селера, естрагон, червоний перець. Закладіть огірки до верхніх стінок, прикрийте пряними травами, залийте розсіл і залиште бочку при кімнатній температурі.
5
Через одну-дві доби станеться бродіння, частина розсолу може витекти. Долийте потрібну кількість свіжого і щільно вставте в шпунтове отвір бочки дерев'яну пробку з прокладкою з марлі. Надішліть огірки на зберігання в льох.
Зверніть увагу
Загальна кількість прянощів не повинно перевищувати 5% ваги огурцов.Огурци краще закладати вертикально, тоді смакові якості кінцевого продукту будуть вище.
Корисна порада
Для соління огірків зазвичай використовують: стручковий гіркий перець, часник, хрін (листя і корінь), кріп, свіжі листя чорної смородини, селеру, естрагон та інші пряні рослини. Щоб не утворилася цвіль бажано додати в бочку зерна гірчиці.