Як зробити щоки пухкими.

З віком шкіра втрачає тонус. Колись повні і пружні щоки можуть обвиснути і стати запалими. Причина запалих щік криється і в зайвій худорбі, викликаної неправильним харчуванням і захопленням низькокалорійними дієтами. Зробити щоки пухкими допомагають досягнення сучасної косметології та хірургії.
Інструкція
1
Ліполіфтінг, імплантація і армування шкіри спеціальними нитками - основні засоби естетичної хірургії, якими досягається збільшення обсягу щік і скул. Ліполіфтінг - це трансплантація власної жирової тканини. Проводиться він за допомогою мікроін'єкцій в область щоки . Тканина для ін'єкцій береться із зони надлишкового відкладення (живота, сідниць) і піддається обробці. Перевага ліполіфтінга перед іншими процедурами полягає в тому, що власна жирова тканина не викликає алергічний реакцій і відторгнення організмом. Вона приживається і обростає кровоносними судинами, дозволяючи надовго зберегти отримані результати. Після процедури ліполіфтінга на обличчі не залишається шрамів. Організм приходить в норму через 3-4 дні.
2
Імплантація допомагає скоректувати форму щік і скул, надати їм потрібний обсяг. Імплантат робиться з твердого силікону та інших нереактивного матеріалів. Для його введення необхідно робити надріз з внутрішньої сторони щоки або під нижнім століттям. Імплантант прикріплюється до кістки або м'якої тканини. Ризик подібної операції пов'язаний з можливістю зміщення імплантату, виникненні інфекції та реакції відторгнення. Щоки перший час набрякають. Період відновлення триває більше місяця.
3
Усунути відвисання щік можна за допомогою золотих ниток, біоніті або ниток АРТОS. Найтонші нитки АРТОS фіксують шкіру до кістки, завдяки чому інші частини обличчя опиняються в «підвішеному» стані. Золоті нитки утворюють сіточку на щоці, навколо якої утворюються колагенові волокна. Колаген надає шкірі пружність і щільність. Ризик ускладнень після операції зводиться до мінімуму. Термін відновлення становить до 7 днів.
4
Альтернатива операційної корекції особи - контурна пластика. Препарати-філери, зроблені на основі гіалуронової кислоти нетваринного походження, вводяться в поверхневі і глибокі шари шкіри. Процедура виконується швидко - близько 30 хвилин. Ефект після контурної пластики зберігається протягом 6-12 місяців.