Як точити ніж для м'ясорубки. м'ясорубка НЕ ??меле.

Мясорубка необхідний атрибут будь-якої кухні. Головне її призначення - це перемелювати великі шматки м'яса в маленькі шматочки, які називаються фарш. Але крім м'яса звичайної м'ясорубкою можна молоти і цибулю і моркву, і інші фрукти і овочі і навіть вичавлювати сік. Залежно від того які насадки ви поставили на випускну трубу м'ясорубки , можна робити фарш невеликий або рубати м'ясо великими шматочками, наприклад для мантов.
Вам знадобиться
  • Для заточки ножа м'ясорубки вам потрібно:
  • - наждачний папір №1;
  • - наждачний папір №0;
  • - миючий засіб;
  • - вода.
Інструкція
1
Основні складові елементи звичайної м'ясорубки це: шнек, за допомогою якого м'ясо придушенням подається на ніж; хрестоподібний ніж; диск з круглими отвори для виходу отриманого продукту. При завантаженні м'яса в приймач воно починає рухатися під дією шнека вглиб м'ясорубки , в приймачі м'ясо вже починає рубатися невеликими шматками за рахунок порізки його шнеком. Так як у нього теж досить гострі краї і зазор між шнеком і корпусом м'ясорубки дуже маленький. Далі м'ясо надходить на ніж, який обертається вздовж нерухомої решітки з дірочками. Ось від того який зазор між гратами і ніж ом залежить якість перемелюють м'яса. Чим гостре буде ніж, тим ближче він буде притискатися до грат і дрібніше рубати м'ясо.
2
Розберіть м'ясорубку, подивіться, чи не заіржавіла чи що-небудь у неї. Огляньте решітку і ніж, якщо у решітки є які-небудь щербини, то її теж необхідно відшліфувати. Покладіть на стіл або будь-яку іншу рівну поверхню наждачний папір з поверхнею №1. Візьміть у руки ніж і починайте водити його гострими поверхнями (лопатями) по папері, при цьому сильно натискаючи на нього. Рухайте го такими круговими обертаннями по наждачкою. Перевірте, вирівнюються Чи краю ніж їй, чи стають вони гострими. Так поточити його хвилини дві. Потім покладіть наждачку №0 і зробіть теж саме, на ній ви отшліфуете грані ніж а до дуже гострого стану.
3
Тепер візьміть решітку також відшліфуйте її на наждакових паперах, як і ніж, можна її точити з двох сторін, прибираючи все щербини і нерівності. Візьміть у руки ніж і грати, сумістите, подивіться, чи легко ніж рухається уздовж решітки, повне чи збіг їх поверхонь при обертанні. Тепер візьміть миючий засіб, промийте ретельно ніж і решітку від залишків металу і абразивного каменю паперу. Ретельно просушіть, зберіть м'ясорубку, спробуйте що-небудь молоти. Якщо за раніше м'ясорубка меле дуже погано, то значить у вас сточив за час експлуатації шнек. Знайдіть металеву шайбу за розміром задньої осі шнека товщиною 1-2 мм. Поставте її на вісь, зберіть м'ясорубку, тепер ніж буде щільніше притискатися до грат і дрібніше рубати ваше м'ясо!
Зверніть увагу
Будьте акуратні з наждачним папером НЕ сточите шкіру у себе на пальцях.
Корисна порада
При заточуванні ножа про наждачний папір притискайте його одним пальцем за верхню частину, де розташовується чотиригранна дірочка.