Як заклеїти лінолеум. Як заклеїти порвалися лінолеум.

Ви пересували меблі і випадково порвали лінолеум ? Або ця неприємність сталася під час ремонту? Як же тепер відновити колишню цілісність покриття, щоб місце розриву не було помітно?
Інструкція
1
Візьміть малярський ніж і приберіть бахрому від основи лінолеум а (якщо розрив нерівний). Обережно підніміть лінолеум в місці розриву і нанесіть тонким пензликом клей ПВА або більш міцний поліуретановий клей і на основу, і на підлогу. Зачекайте 10 хвилин, потім приклейте лінолеум , туго натягнувши краю.
2
Якщо у вас дерев'яні підлоги, то зафіксуйте основу тонкими цвяхами. Якщо ж підлоги у вас бетонні - зафіксуйте її за допомогою тонкого двостороннього скотчу. Скотч потрібен ще й для того, щоб оберегти лінолеум від зайвого клею. Через 2-3 дня акуратно зніміть скотч, приберіть сліди від скотчу, а також сліди від клею.
3
Використовуйте й інші варіанти відновлення покриття. Візьміть шматок такого ж лінолеум а (наприклад, що залишився після ремонту). Якщо лінолеум зі складним малюнком, виріжте такий шматок, щоб після робіт не було помітно розбіжностей у візерунку. Накладіть латку внахлест (шар на шар). Ножем для розрізання лінолеум а (або іншим гострим ножем) акуратно проріжте відразу обидва шару.
4
Підніміть латку, але не знімайте її. Обережно витягніть пошкоджений нижній шматок, а на його місце тут же помістіть латку. Скористайтеся клеєм «Werner Muller» («холодне зварювання»), який розчиняє кромки полотна, щоб місце склеювання практично не було помітно.
5
Якщо ви шанувальник нестандартних рішень, візьміть кілька невеликих смужок лінолеум а різних кольорів (можна навіть з відходів з магазину будматеріалів), і наклейте у вигляді аплікацій по всій підлозі в цьому приміщенні, почавши, зрозуміло, з місця розриву.
6
Якщо ви самостійно не можете вирішити цю проблему, а міняти все покриття не бажаєте, викличте фахівців, які допоможуть вам або склеїти лінолеум , або заварити шви за допомогою спеціального шнура, або наклеїти аплікації.